lekarz Paulina Kowalska

Otolaryngolog

Zgłosiłam się w sobotę do Pani "doktor" z problemem zatkanego ucha oraz zwrotami głowy. Pani jest nieuprzejma, wyniosła oraz uważa pacjenta za "nizinę społeczna", co jest bardzo wyczuwalne. Daje odczuć, iż to ona jest tą mądra, choć tylko ona tak uważa. Przebadala mnie i stwierdziła, że jestem zdrowa, pomimo iż podreslalam kilkakrotnie jak bardzo boli mnie ucho oraz zatoki oraz, że z zawrotow głowy mam odruch wymiotny. Po kilku dniach będąc u internisty, ponieważ nie dałam rady z bólu, okazało się, że mam przewlekłe zapalenie oskrzeli oraz ucha. Lekarz był ...

Po kilku dniach będąc u internisty, ponieważ nie dałam rady z bólu, okazało się, że mam przewlekłe zapalenie oskrzeli oraz ucha. Lekarz był zdumiony i załamany jak można było to zaniechac.
Zdecydowanie NIE POLECAM! Strata pieniędzy oraz pogorszenie stanu zdrowia.

mimo niedzieli poradnia laryngologiczna przy pogotowiu działa w niedziele pani doktor dokładnie przebadała wysłuchała problemu zdrowotnego i dala na dalszą diagnostykę