Jestem od 35 lat pracownikiem budowlanym,dorobiłem się różnych schorzeń związanych z wykonywaniem tego zawodu.Wysiadły mi stawy kolanowe,potworne bóle w kolanach nie pozwalawy mi spokojnie spać i tym bardziej pracować.Leczyłem się u różnych ortopedów w ramach NFZ i w prywatnych dwóch przychodniach w Nowym Sączu - efektów poprawy nie było. Dopiero polecony przez znajomych doktor Bełtowski Paweł pomógł mi. Bóle ustąpiły i po okresie sześciomiesięcznej rehabilitacji powróciłem do pracy. Serdecznie wszystkim cierpiącym na bóle stawów polecam tego lekarza bez zbędnych słów pochwały. Panie doktorze jestem niezmiernie wdzięczny za przywrócenie mi sprawności ...

Panie doktorze jestem niezmiernie wdzięczny za przywrócenie mi sprawności nóg. BÓG ZAPŁAĆ.

Moja 8 letnia córka doznała urazu kolana zjeżdżając na nartach,na izbie przyjęć ,,trafiliśmy" na doktora Bełtowskiego. Uraz był bardzo poważny, po założeniu gipsu doktor dokładnie nam wszystko wytłumaczył wręcz uspokoił jednak w zaleceniach m.in wskazał aby po tygodniu udać się do kontroli u ,,siebie" (byliśmy z innego województwa), tak też uczyniliśmy i wówczas dopiero się okazała niekompetencja doktora.Dziecko potrzebowało natychmiastowej operacji dodam iż konsultowaliśmy to z dwoma lekarzami obaj nie rozumieli decyzji doktora Bełtowskiego,sposób leczenia opierali na tym samym zdjęciu RTG zrobionym w krynickim szpitalu.Mimo jak mi się wówczas wydawało pozytywnej opinii o tym lekarzu straciłam zaufanie również do innych.

jestem 28 letnią pacjętką dr Bełtowskiego dwa lata temu miłam poważne uszkodzenie kręgosupa krzyżowego nikt nie umiał stwierdzić co mi jest, ponieważ bolało mnie też biodro, w końcu trafiłam do doktora. Po wyknaniu badań i rezonansu magnetycznego okazało się że to uwypókliny przylegające do rdzenia kręgowego.Gdyby nie doktor to dziś bym nie chodziła bo ból był tak silny że paraliżował mi nogę porzebowałam pomocy przy ubieraniu sie, siadaniu,położenia się wstawaniu itp. To własnie doktor wykrył tą wadę i jemu zawdzięczam to że chodzę .

Wspaniały lekarz,a do tego złoty człowiek! Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego. Potrafi doradzić i odpowiednio ukierunkować pacjenta.Gdyby było takich lekarzy więcej to nasza służba zdrowia uleczona!!!

Wspaniały lekarz,a do tego złoty człowiek!
Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego.

Lekarz z powołania ukierunkowany na leczenie i pomoc ludziom chorym.Czy młody,czy stary,czy biedny,czy bogaty jest dla niego tylko i wyłącznie osobą chorą potrzebujacą pomocy,której nigdy nie odmówi.Oby było więcej takich lekarzy w naszych szpitalach i przychodniach.Pomógł mi w stanie ciężkim za co jestem mu bardzo wdzięczny.Wyrażam swoją opinie na podstawie obserwacji leżąc w szpitalu.

Lekarz z powołania ukierunkowany na leczenie i pomoc

Dzięki dr Bełtowskiemu,który wykonał badania preluksacyjne i prawidłowo zdiagnozował wadę mojego niemowlaka - jestem już spokojna. Wiem,że będzie chodził, choć czeka mnie długi okres jego rehabilitacji. Polecam tego wspaniałego lekarza, obdarzonego niezmiernie silną empatią do pacjenta.

Nigdy jeszcze nie spotkałam takiego lekarza! Nie chodzi mi tylko o posiadaną wiedzę i kompetencje, ale przede wszystki o podejście. Jest naprawdę niezwykły! Wśród swoich znajomyc mówię o Nim Dr Judym. Rewelacja!!

Wśród swoich znajomyc mówię o Nim Dr Judym.
Rewelacja!!

Świetny,kompetentny lekarz.Nie chcę mnożyć przymiotników,ale z całego serca mogę Go polecić.

Super ortopeda ,bardzo dokładny ,rzetelny,miły dla pacjenta .

Super ortopeda ,bardzo dokładny ,rzetelny,miły dla pacjenta .

oby takich lekarzy było więcej, porada medyczna Pana Doktora pomogła mi bardzo na moje reumatyczne bóle i dolegliwości, wcześniej od dwóch lat odwiedzałam inne przychodnie w ramach NFZ i prywatne, ale porady były nieskuteczne na moje dolegliwości.Bardzo jestem wdzięczna Panu Doktorowi Bełtowskiemu.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Nowy Sącz"?

CenterMed Biegonice

marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTHICUS
Turniejowa 73/2
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
452
33-342 Barcice