lek. dent. Paweł Bernatt

super stomatolog balam sie chodzic do dentysty teraz sie nie boje polecam na prawde

Bardzo miły i sympatyczny. Profesjonalne podejście do pacjenta, rzetelnie przykłada się do pracy. Potrafi"Wyluzować" pacjenta. Przede wszystkim polecam u niego wizyty z dziećmi. Podczas wizyty potrafi stworzyć miłą atmosferę i wzbudzić zaufanie pacjenta. Polecam wszystkim serdecznie, doktor potrafi "oswoić" najbardziej bojąca się na świecie osobę:):). Jest uczciwy, a przede wszytskim jest człowiekiem:):)

profesjonalny, kompetentny,miły i sympatyczny lekarz. moje zdanie jest to lekarz z powołania, nie lekceważy pacjenta słucha go i ratuje w uzębieniu co tylko jest możliwe a nawet jak wydaje się, że nie, to i tak zęba uratuje.POLECAM PANA DOKTORA,z poważaniem Janina.

Bardzo profesjonalny, kompetentny i sympatyczny. Stomatolog godny polecenia. Słucha pacjenta, nie narzuca nic na siłę jak robią to inni stomatolodzy. Ratuje zęby do końca, gdyż jak twierdzi "usunąć zawsze się zdąży"

Profesjonalny, dokładny, delikatny, tacy jak on powinni być wszyscy dentyści!

Profesjonalny, dokładny, delikatny, tacy jak on powinni być wszyscy dentyści!