lekarz Paweł Czerwiński

Psychiatra

Nie polecam, z różnych powodów, a mianowicie, Pan Doktor po pierwsze nie pamiętał mojego imienia przy kolejnych wizytach , a taka gałąź dziedziny jaką jest psychiatra wymaga delikatności, szczególnego zainteresowania pacjentem by czuł ,że może zaufać a nie jest kolejnym numerkiem w kolejce-( tak na marginesie jesteśmy różni a Pan Doktor psychiatra w szczególności powinien mieć to na uwadze). Po drugie gdy zgłosiłam się do Pana Doktora w potrzebie , bo miałam konieczność- odmówił przyjęcia - różne przypadki chodzą po ludziach. Korzystając z pomocy psychiatry to nie jest nasze widzi mi się, jest przede to wynikiem choroby, różnych stanów emocjonalnych z którymi sobie nie radzimy i mamy nadzieję, ze ktoś nas przyjmie z pełnym zrozumieniem , wysłuchaniem a nie potraktuje obcesowo.Bardzo się zawiodłam.

Wyjątkowy lekarz. Jego podejście do pacjenta jest znakomite. W niesamowity sposób wzbudza zaufanie, a sposób tłumaczenia choroby to mistrzostwo. Naprawdę polecam.

Swietny ,kompetentny lekarz, leczę się od ponad roku na zaburzenia nastroju, wczesniej moje zycie to byla jedna wielka hustawka. Pan doktor dobral idealne leki, az trzy razy, bo pomimo tego, ze wszystkie dzialaly swietnie na moja chorobe, wystapily fizyczne skutki uboczne (uczulenia). Moje zycie jest od roku ustabilizowane i w koncu jestem szczesliwa. Widac,ze doktor zna wszystkie nowinki z dziedziny, stale sie ksztalci. Jest uprzejmy, ale najwazniejsze, ze zna sie na tym co robi.

Szczerze polecam. Lekarz zainteresowany pacjentem, długie ale niestresujące wizyty, tłumaczy jakie będą działania uboczne leków, kiedy leki zaczną działać. Można o wszystko zapytać. Nie naciąga na częste wizyty. Bardzo ładny, estetyczny gabinet i wysoka kultura osobista lekarza to przyjemny dodatek.

kupa decfrct5ftgvtvtvgtvgtvgtvgkfklnkjgvntkjgvkltgjvlktjgv gtvgtkvn h v ghb hy b hy b hyb hy b hy bhy b yh

kupa

Nie ma się do czego przyczepić, doskonały lekarz. Grzeczny, miły, kompetentny, dużo dopytywał, wszystko wytłumaczył.

Bardzo pozytywny, pełen dobrej energii lekarz. Stres związany z wizytą szybko mija. Pan doktor jest kompetentny i uprzejmy, o wszystko można zapytać uzyskując rzetelne odpowiedzi.

Serdecznie polecam dr Czerwińskiego, ponieważ interesuje się pacjentem, jest ciepły i godny zaufania. Rozmawiając z nim nie ma się oporów przed wyjawieniem problemów, a on cierpliwie słucha i dopytuje. Odpowiada na każde pytanie i poświęca każdemu taką ilość czasu jaka jest niezbędna. Dokładnie wyjaśnia jak przebiegać będzie dalsze leczenie i udziela jasnych instrukcji co do postępowania. Okazuje się, że psychiatra nie gryzie! :D

Bardzo pożondny lekasz. Wszysdko u niego poszło znakomiccie. Jestem strasznie zadowolona i ipolecam tego wspaniałego cłowieka. Janina wierna pacjętka.

Wspaniały lekarz rzeczowy, konkretny ma dobre podejście do pacjenta nie ciągnie za język tylko zada pare pytań i wszystko wmiare wie. Bardzo sympatyczny. Polecam