lekarz Paweł Dobrzyński

Laryngolog

Byłam kilkakrotnie na przestrzeni lat, za każdym razem diagnoza była trafna, leczenie skuteczne, rzeczowy, życzliwy. Bardzo polecam. Jutro tj. 09.07.2012 idę z ponowna wizytą. Martwiłam się, że może nie przyjmuje już w nieodległej przychodni, ale na szczęście jest. ;)

Bywam u Dr D. i prywatnie i "publicznie" - nie ma różnicy .To lekarz z prawdziwego powołania .WZORCOWY.

Kilka lat temu miałam kłopot z uchem. Pan Doktor ucho mi obciął (częściowo), wyciął co trzeba, załatał co trzeba, ucho przyszył. Nic mnie nie bolało po operacji, zero komplikacji. Wyjaśnił o co chodziło. Faktem jest, że do wylewnych nie można go zaliczyć ale nie tego od Niego oczekuję. Ma być fachowcem i tłumaczyć to co trzeba. Z resztą zawsze mozna się zapytać. Ufam Mu.

Godny polecenia lekarz laryngolog - doświadczony, kompetentny, świetny chirurg. Przy tym życzliwy Człowiek z profesjonalnym podejście do pacjenta. Bardzo nam pomógł w kilku trudnych przypadkach.

wysoka kompetencja, a przede wszystkim skuteczność, Ok nie tłumaczył mi wszystkiego jak bajkopisarz ale konkretnie i krótko. A najwazniejsze ze mogę sobodnie mówić

A najwazniejsze ze mogę sobodnie mówić

Jeden z najlepszych w Warszawie laryngologów - operatorów. Konkretny. Naprawde godny polecenia.

dzięki niemu słyszę właściwy człowiek na właściwym miejscu

dzięki niemu słyszę właściwy człowiek na właściwym miejscu

Rewelacyjny specjalista! Jeden z najlepszych otolaryngooperatorów w Warszawie.

Rewelacyjny specjalista! Jeden z najlepszych otolaryngooperatorów w Warszawie.

Bardzo doświadczony lekarz, który w sposób rzetelny podchodzi do problemu i w krótkich "żołnierskich" słowach wyjaśnia przyczynę lub sedno problemu. Nie bagatelizuje ważnych problemów zdrowotnych, tylko zaczyna szybko działać.

Uratował słuch synowi. Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, wszystko wytłumaczył. Pozdrawiamy z Otwocka