Paweł Drozd

Swietne podejście do pacjenta, życiowa mądrość. Lubie wracać do tego miejsca. Leczenie szybkie i bezbolesne. Polecam

Pozytywne podejście do pacjenta oraz pełen profesjonalizm! Nie dość, że Doktor ma wielką wiedzę stomatologiczną, to jeszcze życiową :) Wraz z Panią Asystentką tworzą cudowną, przyjazną atmosferę z ogromną dozą humoru. Polecam każdemu - naprawdę nie ma się co stresować

Profesjonalne podejście do pacjenta. Asystentka wraz z doktorem, pomimo mojego stresu, potrafili podnieść mnie na duchu. Polecam każdemu kto boi się wizyty u stomatologa. Pełen profesjonalizm!

Bardzo fachowa i miła obsługa, zawsze można liczyć na kontakt, przypomnienia o wizytach, elastyczność w wyborze terminu wizyt.Polecam serdecznie

Szybko, fachowo, bezboleśnie. Dobre doradztwo. Miła atmosfera.Gabinet godny polecenia.O ile będzie to możliwe podejmę dalsze leczenie u Doktora Drozda!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024