Paweł Drozd

kupiłam kupon w gruponie,skorzystałam z usługi jestem bardzo zadowolona.Lekarz,miły,asystentka też, gabinet przytulny bardzo miło.Umówiłam się na następną wizytę i będzie to teraz mój stomatolog.Zdecydowanie polecam tego lekarza.

korzystałam z usług pana doktora,bardzo dobry fachowiec,miły,zęba usunął w momencie i bezboleśnie. Atmosfera w gabinecie bardzo fajna, muzyczka gra można się odstresować.polecam.

Wykupiłam Groupon, umówiłam się telefonicznie, a w wyznaczonym dniu zastałam zamknięty gabinet, a telefonu oczywiście nikt nie odbierał. W sumie to się cieszę, że nie usiadłam na fotelu w tym pseudo gabinecie - skandal

wykupiliśmy na gruponie wizyte dla 3 osób, w ostatniej chwili sms ze odwołane, próba kontaktu nie odbiera, gabinet zamkniety na 4 spusty, pod gabinetem 4 osoby wkurzone na maxa...po 2 tygodniach ktoś odzywa z nowa wyznaczona datą wizyty i...znów sms 2 godziny przed wizyta i pozamykane na 4 spusty....to jakaś kpina a nie lekarz, jak takiemu człowiekowi powierzyć cokolwiek....NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!1

świetny lekarz, polecam zdecydowanie !!!!!!!!!!!!!!!!!

świetny lekarz, polecam zdecydowanie
!!!!!!!!!!!!!!!!!

Resekcja jedynki prawej górnej, wizyta prywatna koszt ok. 600 zł, wizyta kontrolna po kilku dniach(doktor oczywiście się spóźnił) pomimo zgłaszania - że coś jest nie tak gdyż ropa wypływała skąd tylko mogła, lekarz stwierdził że wszystko wporządku,po tygodniu ściąganie szwów - umówiona wizyta, Pan Doktor nie pojawił się, dopiero po moim telefonie przyjechał po 45 min kwitnięcia pod gabinetem.... pół roku później stan zapalny nad tą jedynką, gula z ropą i ból... w ramach gwarancji ponowna resekcja bez wyjaśniania czym to jest spowodowane. Pluje sobie w brodę, że nie skonsultowałam tego z innym chirurgiem szczękowym. Ponowna resekcja, ponowna trauma i trauma do dzisiaj przy każdym kęsie i obawianiem się czy ząb się nie złamie gdyż tak wielką część korzenia usunięto. Niestety podejście lekarza przy powtórnej (już nieodpłatnej) resekcji zmienione o 180 stopni, z uprzejmego i dowcipnego lekarza - gburowaty gościu... NIGDY WIĘCEJ

Wyrywałem 6 trzonowca..... sprawnie i dokładnie. Teraz poczekam do lipca i implanta robię

Bardzo dobry fachowiec,miły,uprzejmy -polecam.Atmosfera super,miła asystentka bardzo uprzejma,aby w każdym gabinecie była taka obsługa bez względu na specjalizację.Każdy kto boi się dentysty naprawdę szczerze polecam.

Nie do opisania!!!!!!!!!!!!!! Nigdy wiecej nie pojde do innego lekarza !!! dr Drozd jest wyjatkowy!

Nie do opisania!!!!!!!!!!!!!!
Nigdy wiecej nie pojde do innego lekarza !!! dr Drozd jest wyjatkowy!

Po kilku wizytach mogę śmiało polecić. Lekarz konkretny i zdecydowany (co może być problemem dla pacjentów, którzy potrzebują czasu na decyzję). Leczenie i rwanie bez problemów.