Paweł Drozd

Robiłam u Pana doktora implant, więc wiele wizyt za mną. Bardzo polecam, profesjonalnie, miło i z poczuciem humoru. Pozdrawiam!

Dentysta u którego leczę się już jakiś czas i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Każdy zabieg przeprowadza skrupulatnie i fachowo. Nowoczesny sprzęt i dobre materiały stomatologiczne. Super.

Polecam tego Doktora, leczenie przeprowadzone z bardzo dobrymi wynikami. Zabieg zniwelowania próchnicy i wypełnienia zęba po prostu super. Jestem zadowolona.

Bardzo dobry dentysta, leczy doskonale różnego rodzaju dolegliwości zębów. Jest rzetelnym i dobrym lekarzem, a przy tym ma czas dla pacjenta. Polecam wybielanie w gabinecie Pana Doktora, gdyż wyniki są rewelacyjne.

Dobre miejsce i dobry specjalista . Zakładałam w gabinecie Pana Doktora korony porcelanowe zębów i muszę przyznać, że zabieg został wykonany profesjonalnie, ja jestem bardzo zadowolona.

Doskonały gabinet i profesjonalna stomatologia. Pan Doktor potrafi tak leczyć, aby pacjent miał jak najmniej dolegliwości zdrowotnych, a jak najwięcej pozytywnych myśli podczas zabiegu. Ja miałam leczenie kanałowe i muszę przyznać, że minęło ono dość szybko i nadzwyczaj dobrze je zniosłam jako pacjentka.

Świetny stomatolog, uprzejmy, kulturalny, cierpliwie tłumaczący każdy problem, polecam, polecam jeszcze raz polecam. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Pana Doktora znam od tzw. ciężkich przypadków. Ekstrakcje ósemek, szóstek czy zębów w reinkluzji to dla Dr Drozda PESTKA. Nie jestem jego stałą pacjentką, a jednak P. dr potrafi zajać się mną i moja rodziną jak byśmy byli jego stałymi pacjentami. Kiedy spanikowana przyszłam z 10- letnią córką na konsultację stomatologiczną, bo nie wiedziałam co mam robić z zapadajacym się zębem w reinkluzji, P. dr bardzo miło nas przyjął, dodam- pomiędzy pacjentami, poświęcił nam tyle czasu ile było trzeba i wszystko to za przysłowiowe DZIĘKUJĘ. Naprawdę miło. Dodam, że konsultowałam ekstrakcję tego zęba w innych miejsch, ale niestety wszyscy wymiękli- widząc małe dziecko z prawdopodobnym kościozrostem i połączeniem z zatoką. Doktora Drozda to nie wystraszyło. Ekstakcja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a córka nawet nie zauważyła, że już po wszystkim, zeszła z fotela z uśmiechem, a ja po raz kolejny przekonałam się, że nie ma lepszego specjalisty od P. Drozda.
Dziękuję jeszcze raz Panie Doktorze za spokojne święta, życząc zdrowia i wdzięcznych pacjentów.

Pan Doktor Drozd to jeden z najlepszych specjalistów jakich spotkałam, a proszę mi wierzyć było ich wielu... Profesjonalista, a przy tym ludzki, pomocny,uprzejmy. Poleciłam bym Doktora każdemu ponieważ pomógł mi, a należę do tzw trudnych przypadków.