Paweł Dudlik

3,9

REWELACYJNY lekarz. Dokładny, delikatny, jeśli ktoś się boi dentysty, polecam z całego serca. Uprzejmy i sympatyczny, w gabinecie zdarzają się częste kolejki, ale to tylko świadczy o tym ilu ma zadowolonych pacjentów. Leczy się u Niego cała moja rodzina i wielu znajomych, wszyscy sa tak samo jak ja zadowoleni. Przykre jest to, ze wielokrotnie spotykam się z aktami chamstwa wśród pacjentów w poczekalni, którzy nie widzą więcej niż czubek własnego nosa i nie rozumieją, że ilość pacjentów jest spowodowana tym, że nie rozumieją, że taka ilość ludzi w kolejce nie bierze się znikąd. Panu Dudlikowi najchętniej zaproponowałabym podniesienie b. atrakcyjnych cen. W kieszeni zostałoby tyle samo, pracy mniej, a i szacunek wśród pacjentów byłby większy, bo odcedziłby tych, którzy doceniają Jego ciężką pracę od tych, którzy są obrażeni, że musieli poczekać, ale przychodzą, bo wiedzą, ze zapłacą mniej niż gdzieś gdzie przyjmą ich z kawką i honorami a potem wypisują głupoty i oszczercze komentarze na portalach z opiniami o lekarzach.
Panie Pawle, proszę się nie dawać prowokować i robić swoją cudowną robotę, bo naprawdę jest Pan niezastąpiony!

super lekarz . Uratował mi zęba ,KTÓREGO pani Zalejska PRAWIE WYKOŃCZYŁA WSTRETNA BABA I NIEUZNAJE ZNIECZULEŃ A JAK BOLI TO CO CZŁOWIEK MA ZROBIĆ JEJ ZDANIEM ZNIECZULENIA NIESĄ POTRZEBNĘ I ZĘBA TEŻ MOŻNA TRUC STO RAZ AZ CZEBA BEDZIE RWAC . PAN PAWEŁ TO MISTRZ STOMATOLOGI WARTO CZEKAĆ NAWET 5GODZ I DUŻEJ BO KOSZTY MAŁE I SUPER PODEJŚCIE RZETELNE WYKONANIE CO DUŻO GADAC MISTRZ NAD MISTRZAMI TERAZ WIZYTA U STOMATOLOGA TO JAK WYPAD DO JAKIEGOS SUPER MIEJSCA , BARDZO PRZYJEMNA

Po pierwszej wizycie zdecydowałam sie na zmianę lekarza i wybieram p.Pawła. Fakt, nastałam sie w kolejce z bólem, ale przyszłam bez wczesniejszego umowienia, a i tak mnie przyjął przedłuzając swój czas pracy. Co do profesjonalizmu lubie, gdy lekarz mówi kiedy bedzie szczypac, kiedy bolec, wiem co sie dzieje, co jest robione, a to = poczucie bezpieczeństwa. Niemiły i arogancki? Nie zauważylam... kontaktowy, sympatyczny, zainteresowany problemem. Koszty? Rewelacja! Póki co jestem zdecydowana zaufać dr Dudlikowi, mąż też widząc mój uśmiech po powrocie do domu. Osobiście polecam i liczę, że sie nie zawiodę :)

Doktor Dudlik to bardzo dobry stomatolog . To mistrz znieczulenia poleciła mi go moja żona i jestem bardzo zadowolony bo wyleczył mi wszystkie zęby. To prawda że są kolejki do gabinetu , ale przecież mamy wolny rynek można iść do stomatologa z marszu który kasuje 150 + znieczulenie . A teraz napiszę do tych małych ludzi którzy tak szczekają na dr Dudlika to od tego jadu który toczycie na forum gniją wam zęby. Takich lekarzy jak Dudlik jest w Polsce coraz mniej bo wyjeżdżają za granicę może jak będziecie mieli zapłacić 150 PLN za ząb to was ostudzi .

Bardzo miły i rzetelny stomatolog. Mimo ogromnej kolejki jest bardzo dokładny i do każdego podchodzi indywidualnie - leczy się u niego cała moja rodzina. Z Zębami które mam już wyleczone nic się nie dzieje. Jestem zadowolona z usługi jak i z kosztów które poniosłam. Rzeczywiście długo czekałam na wizytę ale jeżeli ktoś kasuje o 100% mniej niż inni stomatolodzy to wiadomo że drzwi się nie zamykają. Chcesz płacić 180zł za plombę to idź do innego stomatologa tam przyjmą Cię bez kolejki. Pozdrawiam Pana Dudlika. Zadowolona klientka.

Zadowolona klientka.

Bardzo dobry specjalista i kolejki rzeczywiście potworne, bo brak organizacji. Wynika to z tego, że Pan dr nie odmawia wizyt pacjentom z bólem, a symulantów nie brakuje. Wizyta super, rwanie ósemki tanie, szybkie i bezbolesne, gdybym nawet miała 5 godzin czekać - warto - inni życzyli sobie 500-800zł za tę samą usługę Paulina

Paulina

Bardzo dobry lekarz. Pierwszy raz nie bałam sę kontaktu z stomatologiem. Nie wiem dlaczego wszysty piszą o potwornych kolejkach ja czekalam 20 minut - może miałam szczęście. Kost to 50 zł za wypełnienie mniej niż na NFZ . Polecam Wszystkim oszczędnym i nie tylko.

wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Zawsze mówi co robi z zębem.podejście do pacjenta super.

Bardzo dobry dentysta, od lat leczy moje zęby, wszystko ok, nawet partactwa po innych (Armii Poznań) polecam wybielanie.Nie boję się ze coś będzie boleć. Kolejki faktycznie są i 1-2 godzinki średnio się czeka

czyszczenie zęba znieczulenie plus lekarstwo

czyszczenie zęba znieczulenie plus lekarstwo