Paweł Dudlik

Bardzo dobry stomatolog. Kolejki sam fakt bardzo duze ale warto, chodze do niego od dziecka i wszystkie zeby mam zdrowe. Zawsze tlumaczy co jest robione przy danym zebie, jest bardzo uprzejmy i bardzo tani.Polecam!!!!

Doktor Dudlik to bardzo dobry stomatolog . To mistrz znieczulenia poleciła mi go moja żona i jestem bardzo zadowolony bo wyleczył mi wszystkie zęby. To prawda że są kolejki do gabinetu , ale przecież mamy wolny rynek można iść do stomatologa z marszu który kasuje 150 + znieczulenie . A teraz napiszę do tych małych ludzi którzy tak szczekają na dr Dudlika to od tego jadu który toczycie na forum gniją wam zęby. Takich lekarzy jak Dudlik jest w Polsce coraz mniej bo wyjeżdżają za granicę może jak będziecie mieli zapłacić 150 PLN za ząb to was ostudzi .

Polecam Pana doktora kazdemu! profesjonalne podejscie, wszystko robione starannie z mysla o komforcie pacjeta. Pan Paweł liczy sie z drugą osobą, Jest bardzo ludzki, i ma dobre serce z ta pewnie niska cena za usługe!A długie kolejki swiadczą ze Pan doktor w potrzebie nikomu nie odmówi.!! polecam!!

Leczył ząb, a po "niby wyleczeniu" ząb bolał. Co się okazało, na tyle nieprawidłowo go wyleczył, że na dzień dzisiejszy ząb jest martwy i oczywiście po leczeniu kanałowym. W jednym kanale zostawił część narzędzia po czym kanały wypełnił i zakończył leczenie. Żeby było śmieszniej kanały nie były prawidłowo wypełnione - wszystko to wyszło po jakimś czasie po zrobieniu zdjęcia. Nie polecam!!!

Jedna wielka porażka.Kilkakrotne oczekiwania na wizytę w poczekalni kończyły się naszą rezygnacją. Najkrócej czekaliśmy 2 godziny.Pan doktor jest miły ,ale to trochę za mało , aby uspokoić zniecierpliwionych pacjentów-nasze zęby też oczekują czegoś więcej.Przeważnie w kolejce przed nami było od 8 do 12 pacjentów ,mimo ,iż byliśmy na umówioną godzinę.

Kolejki do Pana Doktora faktycznie bywają, ale myślę, że świadczy to tylko o tym, jak bardzo cenią go pacjenci. Cała moja rodzina leczy uzębienie u dr Dudlika już od kilku lat. Polecam :)

Pozdrowienia dla lekarza od szczerbatego pacjenta...brak profesjonalizmu i odpowiednich kompetencji, hurtowe podeśjcie do pacjenta spowodowały, że teraz jestem prawie bez zębów, moja siostra również zmieniła stomatologa, po 1,5 roku uczęszczania do p.Dudlika ubytki niewyleczone spowodowały jeszcze większe ubytki w uzębieniu...zdecydowanie nie polecamy!!!!!!!!!!!!

Tanio i dobrze ale podejście do czasu oczekiwania na wizytę - koszmar Facet jest tani, duży przerób a jednocześnie się nie wyrabia. Anachronizm ale kolejka jest faktem

Profesjonalizm to też szanowanie tego co ustala się z pacjentem. Wizyta na umówioną godzinę odbywa się z dużym opóźnieniem od godziny nawet do trzech! To jest demonstracja posiadanej władzy nad pacjentem. WSTYD!

zdecydowanie polecam, warto poczekać w kolejce!!!

zdecydowanie polecam, warto poczekać w kolejce!!!