Paweł Dudziński

1,1

Beznadziejny lekarz byłam u niego niecały miesiąc temu zero uprzejmości dawno takiego lekarza nie widziałam oczywiście takiego cham..... wogole nie wytłumaczył mi choroby poprostu szkoda słow o nim na pewno do niego juz nie pojde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mama miała strasznie spuchnięte kostki, powiedział że otropedycznie wszystko jest ok, teraz mama ma straszne powikłania za tydzień ma poważną operację, gdyby nie ten bencwał teraz wszystko było by okej, ten koleś to chamski matoł!!!!

Ten człoeiwk nie powinen leczyć ludzi, nie nadaje się nawet na weterynarza; ludzią bardzie szkodzi niż pomaga. Na pierwszej wizycie stwierdził skrecenie kolana. Dwa tygodnie później na kontroli zakończył leczenie. Po prywatnej konsultacji okazało sie że kolano trzeba operować (zerwane więzadło). W dodatku w oczy rzuca siew fakt, iż owy lekarz cechuje sie brakiem kultury, chamstwem i ignrancją wobec pacjentów!!! STRZEŻCIE SIĘ TEGO PSEUDO LEKARZA!!!!

STRZEŻCIE SIĘ TEGO PSEUDO LEKARZA!!!!

Absolutnie nie polecam, na wizycie kontrolnej złamania kostki nic się nie dowiedziałem, popatrzyl tylko na noge i powiedzial ze zrost jest prawidłowy a noga boli bo musi boleć i że nawet zdrowe nogi bolą, gdy zapytałem czy moge odstawić kule powiedział "jak Pan chce". Tragedia, nieuprzejmy, na twarzy widać złość, zero kompetencji, widać że nie chce mu się już pracować, czas najwyższy przejść na emeryturę i zwolnić miejsce młodym i ambitnym lekarzom.

Byłem u tego pseudo doktorka na zdjęcie gipsu z nogi . Oczywiście czytał gazetę i nie był mną zainteresowany. Po zdjęciu gipsu uważał, że mogę już wrócić do pracy. Bez uprzedniej rehabilitacji i o kulach. Nie dał żadnych leków które jak później się okazało były niezbędne. Nikomu go nie polecam!

Brak profesjinalizmu, brak miłego usposobienia! Pseudolekarz!

Brak profesjinalizmu, brak miłego usposobienia! Pseudolekarz!

kto w dzisiejszych czasach trzyma takiego doktorka,on nie nadaje sie nawet na sprzataczke.jest nie uprzejmy krzyczy ,czyta gazete na wizycie,nie wyjasnia przebiegu leczenia.trudno cokolwiek sie dowiedziec ,dlamnie to nie lekarz,powinien juz spoczac na ..stolku ale domowym.nNIE POLECAM NIKOMU WIZYTY U TEGO CZLOWIEKA

Gbur,konował,idiota,cham,......nic więcej dobrego na jego temat.

Gbur,konował,idiota,cham,......nic więcej dobrego na jego temat.