dr n. med. Paweł Dutkiewicz

Wspaniały specjalista, konkretny, zaangażowany, dowcipny z solidną dawką empatii, to kilka z wielu zalet Pana doktora. W trakcie już pierwszej konsultacji zdecydował się mi pomóc pomimo tego, iż wcześniejsza diagnostyka i przeprowadzone badania w kierunku potwierdzenia nowotworu piersi nie wskazywały na jakiekolwiek poważne zmiany. W rezultacie stwierdzono u mnie nowotwór piersi. Pan doktor wskazał mi wtedy, odpowiednią drogę leczenia i przeprowadził u mnie lewostronną pełną mastektomię w styczniu 2020 roku. Wszystkie wizyty u Pana doktora tak jak i pobyt w szpitalu przebiegły w przyjemnej atmosferze. Jestem ogromnie zadowolona i za wszystko wdzięczna, Panu doktorowi Dutkiewiczowi oraz całemu personelowi pododdziału chirurgii onkologicznej. Cały czas byłam otoczona troskliwą opieką za co gorąco dziękuję. Życzę takich samych odczuć wszystkim przyszłym pacjentkom. Polecam z całego serca.

Pan doktor jest profesjonalny pod każdym względem! Podejściem, fachem, zainteresowaniem i wsparciem pacjenta ! Zarówno fizycznym jak i psychicznym! Opieka zarówno przed jak i po zabiegu jak najbardziej na wysokim poziomie! Polecam z czystym sercem !

Pan doktor jest profesjonalny pod każdym względem!
Opieka zarówno przed jak i po zabiegu jak najbardziej na wysokim poziomie!
Polecam z czystym sercem !

Nie mogłam osobiście, ale dziękuje na forum za podjęcie się operacji mojego męża ! Za empatię, fachowość i pozytywne podejście do swojej pracy i pacjenta. Dziękuje p.doktorze! Takich lekarzy nie spotyka się często!

Pan Doktor operował moją mamę na guza piersi. Operacja się udała, potem mama dostała chemioterapię. To kompetentny i warty polecenia chirurg. Mama była bardzo zadowolona.

Pan doktor operował mi kamienie żółciowe. To dobry chirurg, warty polecenia. Operował mnie na ostrym dyżurze, trafiłem z atakiem woreczka. Operacja i pobyt w Oddziale profesjonalny. Potem byłem leczony w poradni u Pana doktora, rana ładnie się zagoiła. Mogę polecić tego chirurga.

Super podejście do tematu, uprzejmy, luźna rozmowa. Zabieg usunięcia tłuszczaka bez zarzutów. P O L E C A M

Byłem u tego chirurga w poradni, strasznie długa kolejka i dużo ludzi było zapisanych ale warto było czekać. Kompetentny, rzeczowy, godny polecenia, skierował mnie na operację i potem operował na Oddziale. Jestem zadowolony że na niego trafiłem, to dobry chirurg.

Pan doktor operował mnie na raka piersi, przykłada się do leczenia i poświęca dużo czasu na rozmowę, wszystko mi wytłumaczył, to dobry specjalista.

Torbiel pilonidalna. Metoda operacji Bascom ll. Oby się nie wypalił zawodowo bo takich dobrych lekarzy jest mało. Wytłumaczy opowie o chorobie, opowie jak się leczy i co będzie robił.

Pan Paweł pomagał mi kilka razy. Diagnoza postawiona wzorowo za każdym razem i leczenie trafione w dziesiątkę. Człowiek godny polecenia