dr n. med. Paweł Dutkiewicz

Profesjonalizm, latwe ,rzeczowe wutlumaczenie problemu , wysoka kultura osobista . Zdecydowanie Tak ! Polecam.

Pan Doktor operował mnie na raka piersi. Wspaniały specjalista, pełen empatii. Od pierwszej wizyty czułam, że dobrze trafiłam. Okazał mi dużo cierpliwości, wytłumaczył jak będzie mnie leczył i kiedy trzeba operować. Musiałam mieć chemioterapię, ale dobrze ją zniosłam (nawet te ciężką czerwoną), Pan Doktor dobrze mnie pokierował i skierował do onkologa. Chciałam bardzo mu podziękować za te wszystkie rady. Potem zajął się mną i zoperował tak jak obiecał. Teraz jestem pod kontrolą i wszystko jest już dobrze. Cieszę się, że do niego trafiłam. To wspaniały lekarz. Życzę Panu dużo zdrowia i niech Pan się nigdy nie zmienia.

Chciałbym złożyć ogromne podziękowanie Panu doktorowi Pawłowi Dutkiewicz za ogromne zaangażowanie w mojej chorobie. Pan doktor jest lekarzem o wielkim sercu, profesjonalistą, to prawdziwy lekarz z powołania. Wszystko wytłumaczy, poświęca czas a to ma ogromne znaczenie dla chorej osoby. Do Pana doktora trafiłam w maju 2021. Po konsultacji Pan dr. wskazał mi odpowiednią drogę leczenia. To bardzo dobry chirurg. Godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do niego. Życzę Panu doktorowi z całego serca wielu sukcesów w życiu zawodowym a także prywatnym. Pacjentka Dorota.

Pan dr Dutkiewicz jest doskonałym fachowcem i idealnym lekarzem. Oddany całym sercem, zawsze ma czas aby porozmawiać z pacjentem. Operował mnie Pan dr 17 listopada 2020. Serdecznie dziękuję za opiekę i troskę. Idąc na operację wiedziałam, że jestem w najlepszych rękach. Nie potrzebowałam żadnych leków na uspokojenie. Życzę Panu dr dużo zdrowia. Irena.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu. To lekarz ,który ma złote serce do pacjentów,posiada dużą wiedzę i jest pełen empatii.Pan dr operował mnie 05.05.2020r. -przed operacją przyszedł i wyłlumaczył co będzie robił.Po operacji również opowiedział co zrobił i jaki jest wynik. Takiego lekarza polecam każdemu. Janina

Janina

Nie mogłam osobiście, ale dziękuje na forum za podjęcie się operacji mojego męża ! Za empatię, fachowość i pozytywne podejście do swojej pracy i pacjenta. Dziękuje p.doktorze! Takich lekarzy nie spotyka się często!

Pan doktor jest profesjonalny pod każdym względem! Podejściem, fachem, zainteresowaniem i wsparciem pacjenta ! Zarówno fizycznym jak i psychicznym! Opieka zarówno przed jak i po zabiegu jak najbardziej na wysokim poziomie! Polecam z czystym sercem !

Pan doktor jest profesjonalny pod każdym względem!
Opieka zarówno przed jak i po zabiegu jak najbardziej na wysokim poziomie!
Polecam z czystym sercem !

Wspaniały specjalista, konkretny, zaangażowany, dowcipny z solidną dawką empatii, to kilka z wielu zalet Pana doktora. W trakcie już pierwszej konsultacji zdecydował się mi pomóc pomimo tego, iż wcześniejsza diagnostyka i przeprowadzone badania w kierunku potwierdzenia nowotworu piersi nie wskazywały na jakiekolwiek poważne zmiany. W rezultacie stwierdzono u mnie nowotwór piersi. Pan doktor wskazał mi wtedy, odpowiednią drogę leczenia i przeprowadził u mnie lewostronną pełną mastektomię w styczniu 2020 roku. Wszystkie wizyty u Pana doktora tak jak i pobyt w szpitalu przebiegły w przyjemnej atmosferze. Jestem ogromnie zadowolona i za wszystko wdzięczna, Panu doktorowi Dutkiewiczowi oraz całemu personelowi pododdziału chirurgii onkologicznej. Cały czas byłam otoczona troskliwą opieką za co gorąco dziękuję. Życzę takich samych odczuć wszystkim przyszłym pacjentkom. Polecam z całego serca.

Pan Doktor operował moją mamę na guza piersi. Operacja się udała, potem mama dostała chemioterapię. To kompetentny i warty polecenia chirurg. Mama była bardzo zadowolona.

Super podejście do tematu, uprzejmy, luźna rozmowa. Zabieg usunięcia tłuszczaka bez zarzutów. P O L E C A M