dr n. med. Paweł Dutkiewicz

Pan doktor operował mnie na raka piersi, przykłada się do leczenia i poświęca dużo czasu na rozmowę, wszystko mi wytłumaczył, to dobry specjalista.

Pan doktor operował mi kamienie żółciowe. To dobry chirurg, warty polecenia. Operował mnie na ostrym dyżurze, trafiłem z atakiem woreczka. Operacja i pobyt w Oddziale profesjonalny. Potem byłem leczony w poradni u Pana doktora, rana ładnie się zagoiła. Mogę polecić tego chirurga.

Byłem u tego chirurga w poradni, strasznie długa kolejka i dużo ludzi było zapisanych ale warto było czekać. Kompetentny, rzeczowy, godny polecenia, skierował mnie na operację i potem operował na Oddziale. Jestem zadowolony że na niego trafiłem, to dobry chirurg.

Pan Paweł pomagał mi kilka razy. Diagnoza postawiona wzorowo za każdym razem i leczenie trafione w dziesiątkę. Człowiek godny polecenia

Torbiel pilonidalna. Metoda operacji Bascom ll. Oby się nie wypalił zawodowo bo takich dobrych lekarzy jest mało. Wytłumaczy opowie o chorobie, opowie jak się leczy i co będzie robił.

Doktor operował mi kamienie pęcherzyka żółciowego, miałam operację laparoskopową i jestem bardzo zadowolona. Polecam i dziękuje całemu personelowi, wszyscy byli bardzo mili. Wspaniałe Panie Pięlęgniarki, a Pan Doktor to dobry lekarz godny polecenia. Dziękuję za opiekę. Ania W.

Świetny lekarz, miałem z nim raz kontakt, fajnie tłumaczy na czym polega choroba. Godny polecenia specjalista

Pan doktor usuwał mi tłuszczaka. Jestem zadowolony, wizyta miła, rana dobrze się zagoiła, bez kłopotów.

Pan Doktor usuwał mi znamie w poradni chirurgicznej. Lekarz godny polecenia, rana ładnie się zagoiła, blizny prawie nie widać. bardzo profesjonalny chirurg.

byłem operowany przez Doktora Dutkiewicza na torbiel pilonidalną. Jestem bardzo zadowolony. Dziekuje Panie Doktorze