dr Paweł Dwornicki

Pan doktor bardzo mily, cala wizyta na spokojnie bez pospiechu.Zdecydowanie godny polecenia.

Super lekarz polecam z czystym sumieniem.naprawde warto

Super lekarz polecam z czystym sumieniem.naprawde warto

Jestem bardzo zadowolona chociaż to dopiero 4 wizyta u tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolona chociaż to dopiero 4 wizyta u tego lekarza.

Miły,kompetentny,polecam z czystym sumieniem

Miły,kompetentny,polecam z czystym sumieniem

Pan Paweł to wspaniały lekarz i człowiek.Pomoże, wszystko rzeczowo wytłumaczy bez pospiechu i nerwów.Jest lekarzem z powołania.Nie zdziera za wizyty kolosalnych pieniędzy.Naprawdę super lekarz.POLECAM

super lekarz kazdemu polecam mimo mlodego wieku nie czuje sie przy nim skrepowania jest konkretny, uprzejmy i mily POLECAM !

POLECAM !

Bardzo dobry lekarz.Godny pochwały i polecenia innym kobietom. Prowadzi moją ciąże i gdy musiałam mieć dwie wizyty w miesiącu zapłaciłam tylko za jedną, co swiadczy o tym, że nie jest to lekarz który patrzy tylko na pieniądze pacjentek. Uprzejmy,wesoły, spokojny, cierpliwy, zawsze poświęci tyle czasu ile potrzeba, nie ma pośpiechu przy wizycie, zawsze wytłumaczy wszystko jak ,,krowie na rowie'' w dodatku przy badaniu jest baaardzo delikatny.Mimo jego młodego wieku nie odczuwa się skrępowania przy wizycie. Jak tylko coś mnie nie pokoi dzwonie do niego a on albo mi radzi co mam robić, albo umawia wizytę jak najszybciej. Dodam jeszcze, że na początku mojej ciąży źle się czułam, zadzwoniłam on od razu kazał mi przyjechać do szpitala(bo akurat miał dyzur) zanim wyszłam z samochodu on już dzwonił i pytał gdzie jestem, bo mnie szuka przed szpitalem.. Dusza nie człowiek, w życiu nie spotkałam lekarza, który tak dba o swoje pacjentki..

Bardzo fajny, pomocny lekarz. Do każdej sprawy podchodzi indywidualne, w sposób szczegółowy i jasny opisuje problem. Z pewnością jest godny polecenia. :)

Brak specjalizacji, a przyjmuje prywatnie w Świecach. To się nadaje do zgłoszenia w Izbie Lekarskiej.Nie polecam. Poczucie bezkarności w młodym wieku trąci niekompetencją i egoizmem. Chyba, że liczy na wsparcie swojego tatusia, też ginekologa.

pan doktor odbierał moj porod i to był moj pierwszy porod.jestem mu wdzieczna bo duzo mi pomogl przy porodzie.super lekarz!!!