dr Paweł Dwornicki

Najwspanialszy lekarz jakiego mialam okazje poznac. Polecam każdej kobiecie. Staram sie zajsc w ciaze i nie ma rezultatow na dzien dzisiejszy, ale lekarz mnie uspokoił, ze to po roku dopiero mozna zaczac sie martwic. Moj maz zrobil badania, zeby wykluczyc ewentualny problem z jego strony, ale wynik byl zle opisany. Lekarz sam poszedl do labaratorium, zeby wyjasnic sprawe i okazalo sie, ze wynik jest prawidlowy,wiec o meza nie mam sie co martwic. Nie musial przeciez tam isc. Mogl powiedziec, zeby maz zrobil wyniki jeszcze raz w innym laboratorium.POLECAM!!!!!

lek.Paweł Dwornicki nie ma specjalizacji,więc nie jest ginekologiem i zgodnie z prawem nie powinien przyjmować w prywatnym gabinecie.

Świetny lekarz, aby tylko się nie zmienił. Taki ludzki, mało jest takich lekarzy. Widać, że stara się pomóc a nie naciągnąć na kasę. Serdecznie polecam.

Świetny lekarz, aby tylko się nie zmienił.
Taki ludzki, mało jest takich lekarzy.
Widać, że stara się pomóc a nie naciągnąć na kasę.
Serdecznie polecam.

świetny lekarz z powołania a nie jak wiekszosc czeka tylko jak wyciagniemy pieniażki za wizyte. Nie czuc przy Nim skrepowania, oby sie nie zmienil

Do szpitala w Żarach trafiłam z bólem podbrzusza. Lekarz już na początku stwierdził, że to pęknięta torbiel, a płyny powinny same się wchłonąć, jednak dla mojego bezpieczeństwa zdecydował się zostawić mnie w szpitalu na obserwację. Rano okazało się, że mój stan się pogorszył. Operacja była nieunikniona. Wizytę na żarskiej wyspie będę wspominać na tyle przyjemnie, na ile da się wspominać wizytę w szpitalu :) ogólnie jednego tylko z opiekujących się mną lekarzy uważam za mało kompetentnego, jednak nie znam jego nazwiska. Pana Paweł bez wątpienia był od początku najmilszy i tworzył świetną atmosferę. Polecam z czystym sumieniem!

Świetny, przesympatyczny i mądry lekarz. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie,prowadzi dokładny wywiad z pacjentką, stwarza miłą atmosferę. Polecam każdej Pani, która jeszcze nie znalazła swojego lekarza lub chciałaby go zmienić.

Gdybym miała takiego lekarza rodzinnego, jak ginekologa, pewnie byłabym zdrowa i przeszczęśliwa... No niestety...Zdrowie sypie mi się na całej lini a ginekolog wszystkiego nie zrobi...mimo, że dla mnie jest SUPERMANEM!!!

Troszkę bałam się isc do P.Dwornickiego,ponieważ młody może nie doświadczony lekarz,ale to myślenie bardzo szybko znikło.Jest to bardzo dobry, sympatyczny,lekarz,który wszystko wytłumaczy zrozumiałym językiem,bada dokładnie,naprawde zajdzie daleko,i nie jednej kobiecie pomoże.Polecam Tego lekarza.

Rewelacyjny ginekolog potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, do problemu podchodzi z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem, takiego lekarza polecam każdej kobiecie

świetny lekarz!!!! polecam wszystkim!!!!!!

świetny lekarz!!!! polecam wszystkim!!!!!!