Paweł Iwanek

Co w nim cenię najbardziej? -CIERPLIWOŚĆ , bo byłam przerażona gdy do niego przyszłam po raz pierwszy .On wszystko mi wyjaśnił i powiedział co będzie mi robić. Bardzo szybko nabrałam do niego zaufania gdyż jest on tego godzien.Zawsze prawidłowa uleczał mi zęby bez żadnych "haczyków" Myślę że taki dentysta nie zdarza się często.Zawsze mówi, że będzie dobrze, że niema się czym martwić.Jest miły pogodny i poleciła bym go każdemu, każdemu.

Profesjonalista. Dokładny i delikatny. Informuje o tym co będzie robił. Warty polecenia

Mój 4 letni syn był zachwycony wizytami to mówi samo za siebie.

Mój 4 letni syn był zachwycony wizytami to mówi samo za siebie.

bardzo pozytywnie wspominam wizytę. lekarz naprawdę przyjazny, leczy dokładnie i bardzo delikatnie. można go dokładnie wypytać o zabieg, doradzi jak dbać, by w przyszłości kłopoty z zębami się nie powtarzały. ceny ma naprawdę przystępne. polecam :)

Jestem bardzo zadowolony,wszystko lekarz mówił co będzie robił, zabieg minął beztresowo ufff ;) Naprawdę polecam!

Stomatolog zdecydowanie godny polecenia. Bardzo mily, dokladny i delikatny:)

Stomatolog zdecydowanie godny polecenia. Bardzo mily, dokladny i delikatny:)