dr Paweł Jachowski

Zdecydowanie polecam. Dr prowadzi moją pierwszą ciążę i do pierwszej wizyty podchodziłam z pewnym dystansem i obawą. Okazało się jednak, że nie ma potrzeby szukać innego lekarza, dr Jachowski spełnił moje oczekiwania, szczegółowo odpowiadał na moje pytania, których podczas pierwszej wizyty było sporo. Każda kolejna wizyta traktowana jest przeze mnie z dużą rezerwą, nie stresuje się ani niczego nie obawiam. A to dość ważne, spokojna jestem ja, spokojne jest moje dziecko. Wydaje mi się, że trafiłam na odopwiednią osobę, kompetentną i rzeczową. Polecam wybrać się na wizytę i najlepiej przekonać ...

Polecam wybrać się na wizytę i najlepiej przekonać samej.
Tatuś dziecka zawsze może być obecny podczas badania.

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Do dr Jachowskiego trafiłam przypadkowo przeglądając opinie innych pacjentek na temat lekarzy.Teraz mogę powiedzieć,że to był strzał w dziesiątkę! Lekarz miły ,kompetentny,taktowny,sprawia,że kobieta nie czuje się skrępowana podczas wizyty.Doktor nie patrzy na zegarek i poświęca tyle czasu ile trzeba.Byłam już u wielu ginekologów,ale po raz pierwszy z uśmiechem wychodziłam z gabinetu.Super polecam!

Wspanialy lekarz ale przedewszystkim czlowiek,mam do niego pelne zaufanie. Rzeczywiscie dr nie przyjmuje z zegarkiem w reku, stawia trafne diagnozy a co za tym idzie skutecznie leczy. Ciesze sie, ze ktos poruszyl temat tego,ze podczas wizyt u dr niestety slyszy sie co dolega innym pacjentkom-nie jest to przyjemne. Mam nadzieje doktorze ze pomysli pan jak ewentualnie rozwiazac ta niedogodnosc.

Wszystko już na temat dr Jachowskiego zostało napisane poniżej. Ja mam tylko jedną uwagę praktyczną: nie mogę zaakceptować tego, że czekając na wizytę lub będąc już w gabinecie osoby, które są na zewnątrz wszystko słyszą. Jest niedopuszczalne, że całą rozmowę i problemy intymne jakie się porusza z lekarzem słyszą ludzie oczekujący na korytarzu. Mam nadzieję, że czyta Pan doktorze te opinie i weźmie Pan sobie to do serca.

Dr Pawła Jachowskiego poznałam w najgorszym momencie mojego życia-w szpitalu, gdy straciłam dziecko.Jest On lekarzem niezwykłym-bardzo cierpliwy, empatyczny,taktowny. Podczas jednego dnia pobytu, a właściwie nocy na oddziale to on był moim jedynym powiernikiem ( mój mąż był w tym czasie za granicą)-mogłam się wypłakać w jego ramionach i wyżalić.Dał mi nadzieję na to, że jeszcze zostanę mamą mimo nie najlepszego zakończenia mojego leczenia w szpitalu. Dziękuję Panie Pawle za opiekę i wsparcie w najgorszych dla mnie chwilach, był Pan i nadal jest (obok mojego męża)największym wsparciem w walce o to, abym została mamą. Mam nadzieję, że kiedyś dzięki Panu zaangażowaniu i walce znowu zobaczę na teście ciążowym 2 kreski :)Ania P.

Poszłam do dr Jachowskiego z polecenia mojej koleżanki i się nie zawiodłam.Miałam tylko moment zwątpienia czy nie uciec gdy weszłam do gabinetu i zobaczyłam młodego i przystojnego ginekologa ale stwierdziłam co ma być to będzie (lepszy młody i przystojny niż stary i gburowaty, który nie odpowiada na zadane przeze mnie pytania). Jestem mile zaskoczona- podanie ręki na powitanie (nie zdarza się to u lekarzy), badanie przeprowadzone sprawnie, fachowo, zero stresu i bólu. Podczas badania dr mówi co i jak aby nie było niedomówień.P.Jachowski jest bardzo kulturalnym, rzeczowym i kompetentnym lekarzem. Miałam do Niego stos pytań a On odpowiadał na każde z nich dokładnie i naprawdę wyczerpująco, pomimo że na korytarzu był tłum pacjentek to nie patrzył na zegarek że czas wizyty się skończył i pora wyjść.Potrafi tak rozładować stres związany z wizytą, że po chwili się ma wrażenie, że nie jesteśmy u ginekologa ale u znajomego. I to w nim bardzo cenię.Jeżeli coś nas niepokoi to można śmiało do Niego zadzwonić, gdy nie odbiera to sam oddzwania. Ma się wrażenie że o wszystkim można mu powiedzieć. Oprócz wiedzy i umiejętności liczy się także sposób prowadzenia wizyt, wyczucia chwili i tematu :) I chyba doktorowi to wychodzi :) Majka

Do Poznania przeprowadziłam się rok temu z Gdańska więc chcąc nie chcąc musiałam znaleźć sobie ginekologa w Poznaniu. I trafiłam do dr P.Jachowskiego. Pierwsze wrażenia?: jest lekarzem kompetentnym, bardzo miłym,niesamowicie uśmiechniętym facetem i szczerym do bólu. Jestem straszną gadułą więc mówiłam i mówiłam nawet podczas badania a dr tylko słuchał i się śmiał a w przerwie mówił co będzie robił i to jest fantastyczne, bo niestety nie każdy ginekolog mówi kobiecie co robi, mimo że to już jest jej enta wizyta u lekarza, bardzo fajnie. Badanie ginekologiczne i badanie piersi bezstresowe. Od razu gdy dr zobaczył moje wyniki bez zbędnego owijania w bawełnę powiedział, że na 99% dolega mi to i to i mnie skierował do siebie na oddział na laparoskopię ( to już za tydzień, trochę mam stracha ale w jego rękach największa panikara może być bezpieczna). W dobie narzekań na lekarzy dr Jachowski to chyba jeszcze nie wymarły dinozaur i oby więcej takich lekarzy, nie tylko ginekologów. Doktorze Pawle oby nigdy Pana nie zepsuło środowisko lekarzy w którym Pan pracuje a z pewnością będę Pana wierną pacjentką.

Miesiąc temu Pan doktor mnie operował,troskliwa opieka medyczna z jego strony daje się odczuć nie tylko w gabinecie prywatnym, ale również w szpitalu. Pełen profesjonalizm,troska o pacjenta co jest bardzo ważne w trudnych chwilach przed i po operacji. Lekarz godny zaufania, miły , serdeczny, bez wahania mogę wszystkim polecić.SUPER!

Lekarz niezwykly. Swoja troska o pacjenta wyroznia sie niezwykle pozytywnie i zasluguja na opinie SUPER LEKARZ.