lekarz Paweł Jóźwiakowski

Chirurg naczyniowy

Pan dr jest bardzo dobrym fachowcem, operował moją mamę. Ma bardzo dużo pacjentów.

U dr Jóźwiakowskiego występuje zjawisko "przerost formy nad treścią" nie poświęca swoim pacjentom wystarczającą ilość czasu co skutkuje tym że proces leczenia przebiega bardzo bardzo długo. Dodatkowo ukazuje swoją wyzszość nad personelem . Była pacjentka

Wspaniałe podejście do dzieci i młodzieży. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Jest miły i zna się na tym co robi.

moją wysoką ocenę tego doktora cichłbym umotywować przykładem mojej mamy. Zgłosiła się ona do dr Jóźwiakowksiego z uporczywymi żylakami. Był to dla niej problem nie tylko natury medycznej ale również estetyczny. Pan doktor wypisał leki i zaproponował pończochy bez uciskowe. Mama od pół roku jest pod jego kontrolą a efekt leczenia można zmierzyć "gołym okiem". Naprawdę fachowiec!