lekarz Paweł Juza

Już po 2 wizytach jestem usatysfakcjonowana. Duszności , męczenie, oraz bóle nóg ustąpiły. Lekarz bardzo rzetelny, dokładnie bada i wykracza po problemy , z którymi przyszło się. Analizuje dotychczasowe leczenie. Wszystko się zgadza tak jak mówili znajomi. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłem do Pana doktora

Moja mama ma 78 lat i od 30 lat leczy się na cukrzycę i miażdżycę, którą dostała jak mówią lekarze od cukrzycy. Dwa lata temu palec u nogi zrobił się bladosiny. Po angiografii w zaproponowano amputację nogi poniżej kolana. Zaczęliśmy pytać po znajomych i polecono nam Doktora Juzę. Po przeprowadzeniu leczenia kroplówkami a potem tabletki krążenie w nogach poprawiło się w takim stopniu , że do dzisiaj mama chodzi o własnych nogach a minęły już dwa lata. Chcemy bardzo podziękować Panu Doktorowi za dotychczasowe leczenie i poleć go innym.

Właśnie w ubiegłym tygodniu Pan Doktor Juza zakończył trwające kilka miesięcy leczenie żylaków obu moich nóg. Najpierw był laser na obie nogi a potem skleroterapia drobnych żylaków.Dolegliwości bólowe i obrzęki, oraz uczucie ciężkości nóg ustąpiły całkowicie. Wczoraj i dzisiaj pierwszy raz od 25 lat ubrałam sukienkę powyżej kolan. Dziękuję bardzo panie Doktorze.

Dwa lata tata leczył się na rwę kulszową i był coraz gorzej. Nie mógł już prawie chodzić. Dopiero Pan doktor przeprowadził badania przepływów w USG i stwierdził bardzo duże zwężenia miażdżycowe w tętnicach idących do nóg jeszcze w brzuchu. Dzięki tej diagnozie mój ojciec ma już założone stenty do tętnic w brzuchu i może znowu chodzić bez bólu. Zdecydowanie polecam tego dobrego diagnostę.

Otrzymałem adres pana doktora od znajomych i bardzo im za to dziękuję. Słyszałem o tym lekarzu od dawna. Miałem bóle barku od około pół roku, doszło do tego że nie byłem w stanie niczego w niej dźwigać. Pan Juza zbadał mnie w USG i wyciągnął następnie płyn ze stawu i zrobił mi zastrzyk do stawu. Po tygodniu wróciła mi władza w ręce. Mija już 3 miesiąc i jestem bez bólu. Dziękuję jeszcze raz.

Lekarz wszechstronny. Na wysokim poziomie wiedza i kompetencje. Dokładnie bada. Ale najważniejsze jest bardzo ludzkie podejście do człowieka. Cała rodzina leczy się i znajomi leczą się u Pana Doktora. Specjalista z powołania jakich dziś mało. To jest nasz taki doktor Haus.

Miałem atak kolki nerkowej . Byłem u trzech lekarzy każdy robił mi USG i nie mógł znaleźć kamienia , który mi schodził z nerki. Dopiero Pan doktor znalazł mi kamień w moczowodzie . Bardzo dokładny i rzetelny lekarz. Pan doktor jest doskonałym diagnostą

Jedyny lekarz który zbadał mnie kompleksowo i wyjaśnił przyczyny choroby.Zrobił mi USG jamy brzusznej i Echo serca na jednej wizycie. .Szczerze polecam

nie jest kulturalny. Po prostu bufonada. Mozę i wiedze ma, ale jest jeszcze coś takiego jak kultura osobista a tego już mu brak. Myśli że tym nas pacjentów przyciągnie do siebie ?. Mineły te czasy że lekarz był bogiem.

Może i jest dobrym lekarzem ale cham pierwszej wody!Nigdy nie spotkałam się z takim bezczelnym podejściem do pacjenta a szczególnie kiedy pacjentem jest dziecko.Krótko mówiąc jest ordynarny,bezczelny i naprawdę wolę już zapłacić za prywatną wizytę u kogoś innego niż znów trafić do niego na usg.