lekarz Paweł Kasperczyk

Psychiatra

Szczegóły umawiania wizyt na stronie: https://psychiatra-poznan.net/

Szczegóły umawiania wizyt na stronie: https://psychiatra-poznan.net/

Bardzo miły lekarz. Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze, wszystko dobrze wytłumaczone. Polecam.

Pan doktor wykazał się dużą wiedzą, kompetencją i życzliwym podejściem oraz chęcią pomocy w mojej sprawie. Polecam wizyty lekarskie u Pana Pawła.

Bardzo przyjazny lekarz. Szczegółowo wyjaśnia etapy leczenia oraz działania przepisywanych leków. Z czystym sercem polecam doktora.

Pierwsza wizyta, co prawda konsultacja skype, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Pan Doktor jest bardzo zaangażowany, cierpliwie mnie wysłuchał. Dziękuję i pozdrawiam.

Wspaniały lekarz, który wie jak pomóc pacjentowi. Służy dobrą radą oraz pomocą. Lekarz zaopiekował się mną, pomógł w ciężkich chwilach oraz wysłuchał dokładnie i dopasował odpowiednie leczenie. Oby więcej tak cudownych lekarzy z powołaniem! Serdecznie polecam.

Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat Pana Doktora. Cierpliwy, dokładny, empatyczny, zaangażowany. Wytłumaczył działanie leków, które zalecił, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania i wątpliwości. Oby więcej takich specjalistów.

Człowiek o wielkim sercu, który umie słuchać. Pomógł mi rozwiązać moje problemy. Polecam dobrego specjalistę.

Świetny lekarz, który naprawdę stara się pomóc pacjentowi. Pan Paweł naprawdę słucha. Serdecznie polecam.

Wspaniały człowiek, o potem lekarz... albo odwrotnie wspaniały lekarz.. a potem cudowny człowiek, emanuje z Jego serca dobroć, zrozumienie i wyrozumiałość dla uczuć chorego człowieka i dla tego drugiego, który musi z nim żyć....