Pierwsze słowa jakie usłyszałam, to takie,że się "nie rozdwoi" (był sam w gabinecie a w poczekalni nikogo), na dziecko nawet nie spojżał,nie odezwał się do córki,nieumiejętnie założył cewnik (całe badanie szlag trafił a dziecko spłakało się okropnie).Następnie zdziwił się że córka (20 msc) broniła się i odruchowo wypychała cewnik,był taki zaskoczony jakby pierwszy raz się z tym spotkał sugerował,że możemy czuć się winni tej sytuacji.Widać,że za dziećmi nie przepada. Szkoda,że zanim do niego trafiłam nie sprawdziłam opinii. Może nie jest złym człowiekiem ale napewno nie jest fachowcem. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Wizyta trwała ok. 1 minuty. Lekarz nawet nie obejrzał dziecka, z góry przyjąwszy założenie niekompetencji pediatry, który wystawił skierowanie. Jednocześnie pozwolił sobie na komentarze, w stylu, że to kolejny z wielu takich przypadków. Mnie po tej wizycie pozostało wrażenie, że po prostu nie chciało mu się założyć fartucha i dziecka zbadać.

Na powitanie: ... następna z zatwardzeniem!!! Wyjątkowo nieuprzejmy, kompletny brak zainteresowania, uszczypliwe komentarze wskazują na daleko idącą niekompetencję. Serdecznie NIE POLECAM tego "lekarza"!