lek. med. Paweł Kruk

Profesjonalny lekarz, który bardzo dobrze wykonuje wypełnienia. Z całą rodziną leczymy się u pana doktora Kruka. Szkoda, że tak rzadko przyjmuje. Polecam go moim znajomym.

Pan doktor Kruk jest bardzo dobrym specjalistą i tylko jemu zawdzięczam uratowanie zęba, który przez innych był właściwie spisany na straty. Mój ząb został pięknie odbudowany tak, że przyglądając się nawet z bardzo bliska nie widać różnicy między nim a moim własnym. Przy kolejnych zabiegach zostałem potraktowany z taką samą starannością i tylko można sobie życzyć, aby inni lekarze mieli takie profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo polecam doktora Pawła Kruka. M.

Radzę unikać Stomadentu w Zgorzelcu. Pomimo niezłego sprzętu jakość usług jest niewystarczająca szczególnie doktora Pawła Kruka. Zrobiona plomba na zębie trzonowym wyleciała po 8 miesiącach z powodu małej przyczepności. Lewa górna czwórka poprawiana u podstawy i tak sprawia ból. A ostatnio to już zupełna ignorancja. Mimo że pokazałem palcem dokładnie gdzie na dolnej lewej czwórce potrzeba plomba, nic nie zostało zrobione.

Radzę unikać Stomadentu w Zgorzelcu. Pomimo niezłego sprzętu jakość
usług jest niewystarczająca szczególnie doktora Pawła Kruka. Zrobiona
plomba na zębie trzonowym wyleciała po 8 miesiącach z powodu małej
przyczepności. Lewa górna czwórka poprawiana u podstawy i tak sprawia
ból. A ostatnio to już zupełna ignorancja. Mimo że pokazałem palcem
dokładnie gdzie na dolnej lewej czwórce potrzeba plomba, nic nie zostało
zrobione.