lek. dent. Paweł Kulesza

Jako pacjent jestem dość wytrzymała jeśli chodzi o ból, a jako klient, mało wybredna i nie narzekam, więc bardzo mało rzeczy mnie zmusza do wystawienia negatywnej opinii. Niestety, po tym co przeżyłam z panem Kuleszą czuję się w obowiązku by przestrzec innych. Nieprofesjonalny, nieuprzejmy i brutalnie obchodzący się z pacjentem. W zeszły piątek miałam instalowane dwa mini implanty pod aparat ortodontyczny przy znieczuleniu miejscowym. Coś co miało potrwać chwilę i być bezbolesne, jest dla mnie niekończącą się katorgą i to nie ze względu na ból zęba/nerwu, bo tego nie doświadczyłam ...

Nieprofesjonalny, nieuprzejmy i brutalnie obchodzący się z pacjentem.

W zeszły piątek miałam instalowane dwa mini implanty pod aparat ortodontyczny przy znieczuleniu miejscowym. Coś co miało potrwać chwilę i być bezbolesne, jest dla mnie niekończącą się katorgą i to nie ze względu na ból zęba/nerwu, bo tego nie doświadczyłam przy tej okazji.
Pan Kulesza chybił przy instalacji lewego implantu więc zdecydował mi się wywiercić nową dziurę w szczęce jeszcze niżej, tuż przy ściance z policzkiem, tak, że implant teraz jest pokryty aftową powierzchnią policzka i wygląda jakby był "wchłonięty". Jestem cała opuchnięta i ledwo przełykam płyny. O bólu przy myciu zębów nie wspomnę. Sama doktor ortodonta przyznała, że implant mógł zostać zainstalowany ciut wyżej.

Przy tym przy sprawdzaniu czy dobrze leży i przy robieniu rentgena, Pan Kulesza brutalnie wciskał mi część elementu w srodku buzi, ktory byl okryty ostrą przezroczystą folią, podobną do tej która sie uzywa do opakowań papierosów. W efekcie pociął mi mięsko podjęzykowe i fałdy podjęzykowe niczym sushi i mam tam teraz okropne afty i straszny ból. Pokazywałam, że przy mocnym znieczuleniu wciąż czułam okropny dyskomfort i ból, ale pana to nie obchodzilo.

Mam nadzieję, że nie będę musiała już mieć z panem (nie)przyjemności.
Oczywiście, nie polecam.

Super lekarz jest naprawde bardzo dobry. Nie zdziera kasy tak jak inni,to co ze trzeba czekać,takiego lekarza w dzisiejszych czasach trzeba ze świecą szukać.Dobrze ze jest mlody przynajmniej dlugo bedzie nam zyc.wyrywal mi ósemki szybko i z wielką precyzją.jest mistrzem w tym co robi i nikt mu nie dorówna.

A ja w ręcz przeciwnie,no zalatany jest chłop,ale jak dla mnie nie ma lepszego stomatologa!leczę się u niego od wielu lat i tak zostanie,który stomatolog przyjmie cię w niedzielę wieczorem?nigdy nie odmówi pomocy,może i czasem trzeba w poczekalni posiedzieć trochę,ale weź pod uwagę to,że przychodzą nie zarejestrowani z bólem i on nie odmawia pomocy dlatego czasami trzeba zaczekać

Jednak polecam, czasem może warto czekać nawet 3 godz. W Szamotułach to jest najlepszy i oddany lekarz stom. Inni to oszuści i "złodzieje"-każdy ma wybór...

Pan dr w rozmowie telefonicznej twierdził że jest chirurgiem, a nim nie jest, dlatego po pierwszej konsultacji zrezygnowałem, ponieważ trudno się leczyć u dr który od początku wprowadził mnie w błąd. Lekarz miły, sam odebrał telefon, ale moim zdaniem prowadzi dobry marketing, niestety specjalistą od zaawansowanych przypadków nie jest. nie polecam

Pan doktor jest uczciwym i bardzo dobrym fachowcem. Stara się ratować uzębienie tak jakby to były jego zęby. Całe szczęście, że jeszcze są tacy uczciwi ludzie, lekarze.

Popieram:) ze świecą szukać takiego uczciwego i dobrego stomatologa! Oby jak najdłużej służył Pan ludziom! Pozdrawiam

Rwanie górnej ósemki przebiegło rewelacyjnie. Tylko strach mi towarzyszył, zresztą niepotrzebnie. Bardzo dziękuję

Może i Pan Paweł robotę robi dobrą, ale czekanie w poczekalni 3 godzin od wyznaczonej godziny wizyty to przesada i zdarzało się to wielokrotnie. Pan Paweł przyjmuje od 12 a zjawia się w pracy o 13:30. Ja już podziękuję więcej razy się tam nie zjawie.