lek. med. Paweł Michalski

wszystko już zostało powiedziane/napisane.. zgadzam się z przedmówcami :) i polecam.

Zgadzam się z przedmówcami. Doktor Michalski to wybitny specjalista. Jest rzetelny, dokładny, konkretny i troskliwy (codziennie odwiedzał mnie po operacji, nawet gdy miał dzień wolny). Przyjeżdżają do niego pacjenci z całego kraju, często po nieudanych zabiegach wykonanych w innych szpitalach. Jedyny minus to dość droga wizyta - ja kilka lat temu płaciłam 300 złotych.

po wysłuchaniu moich dolegliwości nie wysuwał tak jak większość pochopnych wniosków, tylko skierował na odpowiednie badania, które były jak się okazało niezbędne cierpliwie wysłuchuje pacjenta i naprawdę wie co robi POLECAM

cierpliwie wysłuchuje pacjenta i naprawdę wie co robi
POLECAM

Pan doktor Michalski jest świetnym specjalistą,moje dziecko operował3 razy i to dzięki niemu moje dziecko może nadal biegać i cieszyć się życiem.

Dr Paweł Michalski to wspaniały lekarz, oraz wspaniały człowiek. Jeśli wszyscy inni odbierają nadzieję, on zawsze ją pozostawia, nie obiecuje złotych gór, mówi konkretnie jak jest. Wszystko tłumaczy. Jestem po operacji u doktora i jestem mu wdzięczna za nowe, lepsze życie, za drugie życie...

Ogromna wiedza poparta doswiadczeniem i znakomite podejscie do pacjentow sklaniaja mnie do uznania doktora Michalskiego za najlepszego specjaliste w dziedzinie ortopedii kregoslupa w tym kraju.

Pan doktor mnie operował kilka lat temu. Miałam naprawdę dużą skoliozę. Chodziłam do wielu specjalistów. Mówili "gorset wystarczy", więc jak usłyszałam od doktora Michalskiego, że "to trzeba operować" to się oburzyłam i wróciłam do tych "milszych" specjalistów od gorsetów... No i chodziłam w tym gorsecie przez rok, kręgosłup wyglądał coraz gorzej, pojawił się ból, z czasem nie do zniesienia i trudności w codziennych czynnościach. Postanowiłam przeprosić się z doktorem Michalskim. Było już o wiele gorzej, więc i zabieg operacyjny był cięższy... nie ukrywam, po operacji bolało, czułam się marnie... Pan doktor bardzo się mną opiekował po zabiegu. Codziennie przychodził, pomagał w chodzeniu. Po wyjściu ze szpitala codziennie dzwonił by się dowiadywać o samopoczucie. To naprawdę bardzo miłe! :-)
a teraz jestem prosta! ból zniknął!!! Wyglądam bardzo dobrze i mimo blizny na plecach nie wstydzę się rozbierać na plaży!
Słyszałam i czytałam wiele opinii, gdzie pacjenci skarżą się, że wizyta jest niesamowicie droga (i twierdzą, że nieopodatkowana-ale przecież można poprosić o rachunek, więc to nie prawda) i że trwa bardzo krótko. Z tym drugim nie mogę się do końca zgodzić, Pan doktor zawsze poświęca tyle czasu i uwagi ile potrzebuje tego pacjent. Do wizyty trzeba się jednak przygotować, wypisać sobie wcześniej pytania, bo później ludzie mają pretensje, że Pan doktor nie udzielił żadnych informacji. Ale przecież każdy człowiek ma inne problemy i sam wie jakich informacji potrzebuje... Jeśli macie jakieś zdjęcia RTG, to koniecznie ze sobą weźcie.
Proponuję też wybierając się do gabinetu o zostawienie sobie sporego marginesu czasowego. często jest jakieś (nawet 40min) opóźnienie.
Z tego co wiem, gdy inni nie dają już szans, zawsze jest nadzieja, że jeszcze Pan doktor Michalski może pomóc. Podejmował się nawet najgorszych i najtrudniejszych operacji. Jest też bardzo ceniony w środowisku medycznym. Od innego lekarza w szpitalu dzieciątka jezus usłyszałam, że "to najlepsze ortopedyczne ręce w Polsce"...

Dziękuję Panie Doktorze za nowe lepsze życie!