dr Paweł Niewada

2,5

Witam, dr Paweł Niewada ( i jego asystentki) jest wyjątkowo kompetentnym, sprawnym, precyzyjnym, delikatnym i przy tym "o pewnej ręce" specjalistą najwyższej klasy światowej. Wyobraźcie sobie , że podczas jednej wizyty trwającej co prawda długo bo 5 godzin. potrafił wykonać : - usunięcie 2 zębów z natychmiastowy wszczepieniem implantów - wszczepienie kolejnych 5 implantów z jednoczesnym wypełnieniem materiałem kostnym - podniesienie zatoki pod 2 implanty - rozszczepienie kości na froncie żuchwy w celu uzyskania odpowiedniej szerokości pod implanty - wprowadzenie odp. membran z dokładnym zaszyciem wszystkiego i założeniem ponownie na ...

Witam,
- usunięcie 2 zębów z natychmiastowy wszczepieniem implantów
- podniesienie zatoki pod 2 implanty
- wprowadzenie odp. membran z dokładnym zaszyciem wszystkiego i założeniem ponownie na to wszystko mostu tymczasowego .
Po zabiegu wykonał tomografię , aby upewnić się , czy jakiś implant nie jest zbyt blisko nerwu , bo było bardzo niebezpiecznie i musiał dobierać każdy implant o odp. średnicy i długości .
Jest to bardzo ważne dla laików/pacjentów , bo nie każdy lekarz potrafi to wszystko przewidzieć i odpowiednio skorygować w czasie zabiegu.
Wyszło wszystko super.
Polecam wszystkim dr Niewadę
Pozdr
Wojciech
Łódź

UPRZEJMY NACIĄGACZ - tak bym oceniła. Ma o sobie wysokie mniemanie. Niestety o chirurgii nie ma zielonego pojęcia,co potwierdzło trzech specjalistów. Odradzam, nie stać mnie na kłamstwa i kłamstewka doktora.

Odradzam, nie stać mnie na kłamstwa i kłamstewka doktora.

Pan doktor choć bardzo kulturalny i inteligentny, jest też i niesłowny. Interesują go tylko pieniądze, a nie drugi człowiek. Nikomu go nie polecam.

odradzam tego doktora,nie stać mnie na jego błędy i ponowne leczenie zęba,który doktor niewada rzekomo dobrze wyleczył.do tego bardzo drogi,cena usługi nieadekwatna do jakości,gbur