dr Paweł Paciorkowski

Internista, Lekarz rodzinny

2,9

Konował, a nie lekarz! Zero diagnozy, przyczyny tylko SILNY antybiotyk i odesłanie do domu. Człowiek, który minął się z powołaniem i został lekarzem. Jest moim lekarzem rodzinnym,ale mam go serdecznie dość- zawsze to samo. Nieważne czy przychodzę z grypą czy zapaleniem płuc to i tak sposoby leczenia zawsze te same. Oszczędza kasę, nie daje skierowań na dodatkowe badania, a ludzi traktuje przedmiotowo. Przykład? Moja ś.p. Babcia przyszła do niego z bólami brzucha. Powiedział jej,że nic jej nie dolega,a ma tylko iść na dietę i pić ziołowe herbaty. 1,5 miesiąca później ...

Przykład?
Moja ś.p. Babcia przyszła do niego z bólami brzucha. Powiedział jej,że nic jej nie dolega,a ma tylko iść na dietę i pić ziołowe herbaty. 1,5 miesiąca później Babcia umiera na ostrą białaczkę.
Tak leczy pan Paciorkowski!

Kompletna porażka! Wizyta w moim przypadku graniczy z cudem, najpierw dzwonię i oczywiście nikt nie odbiera, kiedy przyjechałem pani recepcjonistka mówi mi, że wizyta możliwa dopiero kiedy pracuje( twierdziła że mam przyjść o 7:45 lub zadzwonić i próbować się umówić ,także zastanawia mnie ,czy do tej przychodni przychodzą sami bezrobotni?) Zastanawiam się nad zmianą lekarza rodzinnego bo tutaj panuje kompletny chaos

Bardzo miły, uprzejmy lekarz. Spokojnie tłumaczy wyniki badań i proponowane leczenie.

od wielu lat cala moja rodzina leczy sie u pana doktora zawsze znajduje czas by wysluchac do konca tlumaczy zrozumialym jezykiem leczenie jakie chce przeprowadzic malgorzata

od wielu lat cala moja rodzina leczy sie u pana doktora
zawsze znajduje czas by wysluchac do konca
tlumaczy zrozumialym jezykiem leczenie jakie chce przeprowadzic
malgorzata