dr n. med. Paweł Polak

Świetny specialista którego szczerze polecam szczegolnie jeśli chodzi o skomplikowaną chirurgie dloni. Doktor od razu ocenił jakiego zabiegu potrzebuje by odzyskac sprawność w swoim pokiereszowanym palcu dloni, połamanym z przemieszczeniem. Precyzja dloni jest mi potrzebna zawodowo, szukalam specialisty nawet poza swoim miastem by trafic wlasnie na Doktora. Wzbudzil zaufanie spokojem, szybkim rozpoznaniem problemu (co nie bylo tak oczywiste dla innych lekarzy) i wyjaśnieniem kolejnych krokow. Bezbłędnie wykonany zabieg osteotomii derotacyjnej jak i późniejsze wyciągnięcie płytki tytanowej dały mi szansę na skuteczną rehabilitację. Bardzo sobie cenie serdeczne poczucie humoru polaczone z rzeczową postawą profesjonalisty. Absolutnie polecam, tymbardziej ze na każdym kroku niezaleni fizjoterapeuci chwalą efekty zabiegu.

Potwierdzam. Po wizycie miałam wrażenie, że jeśli jestem starsza osobą, to lekarz jest mi niepotrzebny. Wyszłam z wizyty praktycznie w złej kondycji psychicznej.

Nie polecam. Brak spójności w tym co mówi, brak cierpliwości, gdy ktoś prosi o wytłumaczenie czegoś ponownie. W zasadzie dowiedziałem się tylko tyle,ze mam schudnąć.

Niestety nie mogę wyrazić się pozytywnie co do podejścia, tłumaczenia choroby a szkoda :( Uprzejmy to może jest, niestety nie o to w tym wszystkim chodzi.

Wspaniały człowiek. Kompetentny chirurg ortopeda. Poświęcił mi nawet swój wolny czas, gdy było trzeba. Lekarz z powołaniem. Oby tylko tacy nas leczyli:-)