lekarz Paweł Sałapa

Lekarz, ktory zachowuje się jak kompletny ignorant. Na nocnej pomocy jest chyba na sile i liczy tylko na zarobek za robienie niczego. Pacjenta lekceważy i nic go nie interesuje. Nie odezwał się nawet słowem jakie leki przepisuje dał kod na receptę i powiedział do widzenia. Kompletnie nie polecam, taka osoba nie powinna znajdować się na takim stanowisku.

Może w prywatny gabinecie Pan doktor jest osoba miła i uprzejmą a także być może nawet kompetentną, bo wie że pacjent płaci i wymaga. Natomiast dla zwykłych pacjentów, nie prywatnych, zgłaszających się do nocnej opieki zdrowotnej przy szpitalu jest kompletnym ignorantem, niezainteresowanym stanem pacjenta, głośno i niekulturalnie wyrażającym swoje oburzenie faktem, iż ktoś się zgłasza i psuje mu nicnierobienie podczas bardzo kosztownego dla społeczeństwa dyżuru (nota bene opłacanego ze składek pacjentów). Wczoraj zlekceważył moją matkę, prawie na nią nie popatrzył, nie chciał słuchać jakie ma dolegliwości, przyłożył jej stetoskop do karku i stwierdził, iż potężny kaszel męczący od wieku dni i gorączka to objawy alergii!!!! dziś inny lekarz rozpoznał u mamy poważne zapalenie płuc.!!!! Jeśli nie chcecie być potraktowani jak śmieć i zaniedbani zdrowotnie to omijajcie szerokim, łukiem tego lekarza. Albo jest wypalony zawodowo albo po prostu brak mu podstawowej troski o drugiego człowieka. Ostrzegam !!!!

Bardzo dobry lekarz,wyrozumiały,miły,zna się na fachu. Gdyby nie on moje życie wyglądałoby o wiele gorzej. Mam nadzieje że zostanie Lekarzem roku lub dzięsieciolecia.