lekarz Paweł Skoneczny

Chirurg ogólny

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Doktor Paweł Skoneczny, to wybitny lekarz, chirurg złotej ręki i profesjonalnej, specjalistycznej wiedzy, dokonujący operacji chirurgicznych na poziomie mistrzowskim, lekarz, któremu można zaufać. Potrafi skutecznie ratować chorego, nawet w sytuacjach zaniedbań innych lekarzy-których wbrew pozorom nie jest mało. Jego praktyka chirurgiczna, wysoki poziom medycznej wiedzy i wielka troska o kondycję pacjenta-wszystko to czyni Jego praktykę chirurgiczną skuteczną i bezpieczną. Sama niedawno znajdując się w trudnej sytuacji zdrowotnej, na szczęście znalazłam się w dłoniach tego Lekarza, który perfekcyjnym zabiegiem chirurgicznym przywrócił mi zdrowie. Jako odpowiedzialny pracownik akademicki pragnę podzielić się z ...

Doktor Paweł Skoneczny, to wybitny lekarz, chirurg złotej ręki i profesjonalnej, specjalistycznej wiedzy, dokonujący operacji chirurgicznych na poziomie mistrzowskim, lekarz, któremu można zaufać. Potrafi skutecznie ratować chorego, nawet w sytuacjach zaniedbań innych lekarzy-których wbrew pozorom nie jest mało. Jego praktyka chirurgiczna, wysoki poziom medycznej wiedzy i wielka troska o kondycję pacjenta-wszystko to czyni Jego praktykę chirurgiczną skuteczną i bezpieczną.
Sama niedawno znajdując się w trudnej sytuacji zdrowotnej, na szczęście znalazłam się w dłoniach tego Lekarza, który perfekcyjnym zabiegiem chirurgicznym przywrócił mi zdrowie. Jako odpowiedzialny pracownik akademicki pragnę podzielić się z Państwem swą sprawdzoną opinią na temat tego Lekarza –profesjonalisty, chirurga złotej ręki, Lekarza wielkiego umysłu i serca.
Pozostająca z wdzięcznością na zawsze…….
EwaLT

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat