lek. dent. Paweł Słowik

Moj dentysta od lat.Za kazdym razem gdy pozwolilam innemu dentyscie cos maisrowac przy moich zebach,gorzko tego zalowalam. Obiecuje zadnych wiecej zdrad.Juz niedlugo zawitam z wizytà. Polecam,fachowosc pana dok.Slowika, jest godna zaufania. Ewa.B

Obiecuje zadnych wiecej zdrad.Juz niedlugo zawitam z wizytà.
Polecam,fachowosc pana dok.Slowika, jest godna zaufania.

Ewa.B

Leczę i przeglądam ząbki u lek.dent.Pawła Słowika już chyba około 7-8 lat i nie chcę znać innego lekarza stom.Przede wszystkim ceni czas pacjenta, umawia na ściśle określoną godz.i praktycznie przyjmuje o tej godz.bez większych poślizgów.Nowoczesne wyposażenie gabinetu, wysoka kultura osobista , czystość i higiena najwyższego formatu czynią z gabinetu SUPER gabinet i SUPER lekarza.Owszem , kolejki są duże , czas oczekiwania ok. 30 dni, ale to o czymś świadczy. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Bogdan Kupczyk bogkup@o2.pl

Bogdan Kupczyk bogkup@o2.pl

Leczę się u Pana Pawła już kilka lat - bardzo go cenię za fachowość i kompetencję - podoba mi się także to że po umówieniu się na konkretną godzinę - wchodzi się o tej godzinie a nie czeka się długich minut na umówioną już wcześniej wizytę. Jednym słowem - polecam.

myślę, że komentarz zbyteczny , takich lekarzy więcej

myślę, że komentarz zbyteczny , takich lekarzy więcej

Od lat ja i moja rodzina korzystamy z usług Pana Słowika. jestem bardzo zadowolona.Zabiegi przy zębach wykonuje bezboleśnie, a gabinet utrzymany jest w nienagannej czystości. polecam.

moja rodzina leczy się u Pana Doktora od dziesięciu lat, pomaga nie tylko w problemach stomatologicznych, w razie potzreby kieruje do odpowiedniego lekarza

Leczę zeby u Pana Słowika juz kilka lat , nie tylko ja ale takze maz i dzieci i jest to najlepszy dentysta w Jasle.

Bardzo dobry lekarz...polecam , posiada znakomity sprzet , uprzejmy , i w spodob profesjonalny wykonuje zabieg

Jest cudownym stomatologiem zna sie na swoim zawodzie nie ma w Jaśle tak dobrego stomatologa jak pan Paweł Słowik

Jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie stomatologii w Jaśle. Niestety czas oczekiwania na wizyte jest dosc dlugi ale to swiadczy jedynie o jego kompetencji.Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Jasło"?

Jasło

MILUDENT PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Michał Lubaś