lek. dent. Paweł Słowik

Bardzo dobry lekarz...polecam , posiada znakomity sprzet , uprzejmy , i w spodob profesjonalny wykonuje zabieg

Leczę zeby u Pana Słowika juz kilka lat , nie tylko ja ale takze maz i dzieci i jest to najlepszy dentysta w Jasle.

Leczę i przeglądam ząbki u lek.dent.Pawła Słowika już chyba około 7-8 lat i nie chcę znać innego lekarza stom.Przede wszystkim ceni czas pacjenta, umawia na ściśle określoną godz.i praktycznie przyjmuje o tej godz.bez większych poślizgów.Nowoczesne wyposażenie gabinetu, wysoka kultura osobista , czystość i higiena najwyższego formatu czynią z gabinetu SUPER gabinet i SUPER lekarza.Owszem , kolejki są duże , czas oczekiwania ok. 30 dni, ale to o czymś świadczy. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Bogdan Kupczyk bogkup@o2.pl

Bogdan Kupczyk bogkup@o2.pl

Jest cudownym stomatologiem zna sie na swoim zawodzie nie ma w Jaśle tak dobrego stomatologa jak pan Paweł Słowik

Lecze zęby u doktora Słowika już od jakichś 10 lat i generalnie bardzo sobie chwalę

200 zł za wyrwanie zęba.......

200 zł za wyrwanie zęba.......