lekarz Paweł Staszewski

2,4
2,5
2,4
2,5

Gorąco polecam Pana Doktora. Byłem u niego z moim kręgosłupem z którym mam problemy od lat. Bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Wypełnił mi nawet wniosek na rehabilitację do sanatorium co w moim przypadku jest jak zbawienie dla mnie.Polecam Krzysztof

Nie polecam. Lekarz proponuje prywatne leczenie. Nie wykazuje zainteresowania pacjentem. Mimo częstych objawów, dokuczajacych w codziennym życiu, lekarz stwierdził brak problemu. Podsumowując, wizyta u lekarza była strata czasu.

Nie mam pojęcia skąd te negatywne oceny... W moim przypadku leczenie było natychmiastowe a co najważniejsze skuteczne ! Po 4 miesiącach rwa kulszowa i dyskopatia została wyleczona. Leki przepisane przez Pana Pawła spisały się w 100% (zastrzyki, tabletki) dodatkowo ZUS przyznał mi leczenie sanatoryjne (24 dni) w Iwoniczu w ramach prewencji rentowej ZUS oczywiście dzięki niemu (zostało wystosowane pismo do Zusu). Podejście do pacjenta bardzo dobre, pyta, wyjaśnia i radzi co robić żeby choroba jak najszybciej ustąpiła. Polecam każdemu kto ma problem z układem ruchu. Mi naprawdę pomógł za co jestem mu niezmiernie wdzięczny.

OMIJAC Z DALEKA .konował jakich maoło.NIE LUBI PACJENTÓW ,PRZYJMUJE TASMOWO KTO MU NIE PASUJE KAZE WYJSC

Weź się tam dodzwoń,albo zajęte albo nie odbiera. Może jakaś kontrola nfz by się przydała.T są jakieś kpiny z pacjentów.

Po 2 godzinach czekania ,lekarz wychodził 2 razy w celach prywatnych,nie odpowiada na dzień dobry czy nawet wesołych swiąt bo to było w grudniu, brak kultury,w trakcie mojego monologu sprawdza wiadomości w komórce, zadaje 2 pytania i mówi ,że nie jest zainteresowany i każe wyjśćź z gabinetu.Człowiek ewidentnie pomylił zawody nie polecam.

Bardzo nie sympatyczny brak dzień dobry czy do widzenia brak kultury .Ma w grafiku do 13 a wychodzi przed 12 .Nie daje dokończyć tego co pacjent chce powiedzieć.Nie plecam.

Podnosi głos w rozmowie z pacjentem ,przechodzi na ty do pacjenta,bardzo niesympatyczny lekarz jakby za kare przychodził do przychodni ,nie słucha pacjenta przerywa w trakcie szkoda zdrowia na wizyte u takiego "specjalisty"

Aroganckie zachowanie wobec pacjenta ,w trakcie rozmowy sprawdza komórke ,po 3 pytaniach każe wyjść ,niemiły wobec pacjenta nie polecam .

Leczę się od miesiąca,uważam że jest bardzo dobrym lekarzem.Leki jakie mi przepisał nie były najtańsze ,ale za to skuteczne.Jest bardzo miłym uprzejmym Człowiekiem,dostałem nawet wniosek do sanatorium rehabilitacyjnego,(na pewno szybciej wrócę do zdrowia niż na normalnym zwolnieniu lekarskim