lekarz Paweł Staszewski

2,4
2,5
2,4
2,5

przyzwoity, bez szealeństw może miał jakiś lepszy dzień?

przyzwoity, bez szealeństw
może miał jakiś lepszy dzień?

Bardzo dobry lekarz. Nie wiem czego większość osób pisze, że jest niemiły (może na to zasługiwali). Nie daje skierowań jeśli nie są potrzebne (po co niepotrzebnie wydawać państwowe pieniądze). Bardzo go polecam!!!

arogancja i głupota tak oceniam tego lekarza. Nie polecam nawet za dopłatą

arogancja i głupota tak oceniam tego lekarza. Nie polecam nawet za dopłatą

i Ja też nie polecam nigdy i nikomu!!!!

i Ja też nie polecam nigdy i nikomu!!!!

brakuje słów co do arogancji i nieuprzejmosci lekarza!!!

brakuje słów co do arogancji i nieuprzejmosci lekarza!!!

Nie rozumiem tych wszystkich wypowiedzi. Dla mnie dobry lekarz to nie taki który spełnia wszelkie życzenia pacjenta. Lekarz wie czy potrzebne sa badania dodatkowe...jak ma wygładac polska sluzba zdrowia jak tu kazdy robi co chce...polecam tego lekarza . Uwazam ze jest dobrym specjalista i wie co robi . Na pewno nie bagatelizuje objawów...

Ten Lekarz nie nadaje sie do leczenia ludzi,nie ma kompletnie pojecia o dolegliwosci pacjeta,niechetnie wydaje skierowania na inne badania.Nie polecam wizyt u niego,lecząc się u niego mozna sie nabawic wrzodów a nie wyzdrowiec :(

Bardzo dobry lekarz, nie bagatelizuje problemu o ile on istnieje. Potrafi współczuć w cierpieniu. Konkretny, zdecydowany. Posiada ogromną wiedzę i chęci niesienia pomocy o ile jest potrzebna.

okropny lekarz, zgadzam się z poprzednia opinia

okropny lekarz, zgadzam się z poprzednia opinia

Lekarz obrósł w piórka na swoim stanowisku. Przybiera pozę wszechwiedzącego buddy, ale wiedzę zachowującego dla siebie. Zdecydowanie mało porad jak pacjent powinien sobie radzić ze swoją chorobą, informacje uzyskane od lekarza mieszczą się w zakresie ulotek o skromnej wartości. Ewidentnie żałuje pacjentowi skierowania na badania. Do tego wielokrotnie miewa humory, okazując swoje niezadowolenie pacjentowi, odbierając telefon, czego wielokrotnie byłem świadkiem, odnosi się bezczelnie gdy ktoś z powodu bólu chce sie szybko zarejestrować na wizytę. Lekarz bezczelny i z przerostem formy nad treścią.