lekarz Paweł Staszewski

2,4
2,5
2,4
2,5

bardzo miły i słuchający pacjenta lekarz,cierpliwy,dużo wypytuje o stan zdrowia i dolegliwości,polecam każdemu tego lekarza

Cham nic innego. Traktuje ludzi zgory. Nie da człowieku dojść do słowa, powiedzieć dolegliwosci. ..... Szkoda słów, czasu i nerwów.

Szkoda słów, czasu i nerwów.

Długo zwlekałam z wystawieniem opinii, łudząc się,że Pan Doktor w końcu zdoła mi w jakikolwiek sposób pomóc. Niestety nie udało się,ale gratuluje tym, którzy wyzdrowieli z jego pomocą. Mi szanowny Pan Staszewski nie pomógł. Poszłam do niego z bólem głowy,a wracam z masą innych dolegliwości. Po lekach, które dostawałam mój organizm powoli wysiada, a co najgorsze głowa boli tak samo ,a nawet gorzej. Jedyny pozytywny aspekt wizyt u tego lekarza to taki,że przynajmniej dostawałam skierowania na badania. Natomiast leki kompletnie nie trafione. Niestety ten lekarz nie potrafi się wczuć w sytuacje pacjenta i tego,że naprawdę może mu być ciężko z tak silnym bólem... Zastanawiam się czy kiedykolwiek tego Pana bolała głowa, bo zdaje się nie rozumieć jak życie może wtedy wyglądać , szczególnie gdy ból utrzymuje się dłuższy czas. Odradzam wizyt u tego Pana , szczególnie młodym osobom- nie niszczcie sobie zdrowia. Lepiej wybrać innego lekarza. Tytuł specjalisty jak widać o niczym nie świadczy. Pozdrawiam

Jestem leczony przez Pana doktora od 7-miu lat i z zamkniętymi oczami Polecę jego opiekę nad chorobą , Bardzo Miły Uprzejmy wie jak podejść do Pacjenta a to Bardzo Ważne . Zrobi wszystko aby swojemu Pacjentowi jak najszybciej pomóc . Moi znajomi są z Doktora Bardzo Zadowoleni

Bardzo dobry i sympatyczny człowiek. Kompetentny w 100%. Świetny diagnosta , ma bardzo dobre podejscie do ludzi

Ja całym sercem przychylam się do pozytywnych komentarzy. Pan Doktor leczy mnie od początku mojej choroby i nigdy się na nim nie zawiodłam. Kompetentny, rzeczowy i profesjonalny.A to że nie pozwala pacjentowi sobą rządzić to chyba zaleta a nie wada.

ponieważ moja poprzednia ocena została w sposób dla mnie niewytłumaczalny zawyżona postanowiłem ocenić lekarza powtórnie.więc krótko: NIE NADAJE SIĘ DO LECZENIA ŚWIŃ A CO DOPIERO LUDZI.GBUR,CHAM I PROSTAK

Paweł Staszewski to super lekarz i wielki człowiek, jest uczciwy do bólu, chylę przed nim czoło i gorąco pozdrawiam.

byłem dwa razy i był chamowaty, za 3 razem nawet spoko, ale zdania swego nie wyrażę.. :)

Nigdy więcej. To tyle mojego komentarza.

Nigdy więcej. To tyle mojego komentarza.