lekarz Paweł Szlarb

Bardzo dobry specjalista, w chirurgii ręki najlepszy. Byłam operowana przez Pana Dr Szlarba już kilka razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona . Polecam bardzo

NIE NIE !!! nie polecam,pretensjonalny,niekompetentny, nieuprzejmy,,strata czasu i pieniedzy/,nie polecam nikomu

Chirurg ręki p.Paweł Szlarb to fachowiec. Cechuje go indywidualne podejście do pacjenta, nie lekceważy żadnego, nawet pozornie błachego urazu ręki. Dzięki czemu każdy pacjent może czuć się zaopiekowany. Jestem mu bardzo wdzięczna, że zajął się urazem ręki, który inny lekarz właściwie zlekceważył nie dając wiary w dolegliwości. Różnica w badaniu kolosalna. Jeżeli mogę dać dobrą radę - korzystajcie Państwo z dobrych radilogów, którzy wykonają fachowe USG, które też jest pomocne przy operacjach ☺

DR.Paweł Szlarb profesjonalista chirurgi ręki , niezastąpiony! Jestem po operacji cieśni nadgarstka już drugiej ręki i jestem bardzo wdzięczna za życzliwe podejście i troskę o pacjenta . Zdecydowanie polecam! Jola.

Dr "zrobił" fantastyczną robotę usuwając mi czerniaka złośliwego skóry. Jestem bardzo wdzięczna za bardzo życzliwe podejście, troskę o pacjenta .Serdecznie polecam.Anna

Wspaniały Człowiek i lekarz - profesjonalista z ludzką wrażliwością - uratował mi rękę. W chirurgi ręki niezastąpiony - GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały Człowiek, doskonały chirurg!

Wspaniały Człowiek, doskonały chirurg!

Zdecydowanie polecam. Ten lekarz jet dobrym w swojej dziedzinie jest konkretny co do leczenia, mówi bardzo dużo o danym urazie i jak może pomóc pacjentowi. Warto było przyjeżdżając aż z Koszalina na wizyty kontrolne czy ściągniecie szwów. Oby samych takich lekarzy spotykać na swojej drodze. Naprawdę świetny chirurg!

Paweł Szlarb to skarb dla ludzi pracy którzy doznali urazu jak ja i chciano mi amputowac paluchy po wcześniej spartolonym szyciu a jednak uratował i działają jak trzeba wielu moich znajomych zwyrodnienia wyleczyło u Pawła Szlarba pozdrawiam - Piotr Dabiński

pozdrawiam - Piotr Dabiński

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek~!!! Wszystkim polecam !!!KOMPETENTNY DO "BÓLU"Dziękuję PANIE DOKTORZE !!! Joanna Turowska-Niemczewska

Joanna Turowska-Niemczewska