lek. dent. Paweł Tarabuła

Masakra, nie polecam, jak na dentyste nieladnie pachnie mu z ust,a przeciez powinien wiedziec, jak sie dba o higiene jamy ustnej. Poza tym, doktor zalozyl mi plombe, ktora wypadala a na wizyte musialam sie 'troche' naczekac...

Fantastyczny Lekarz. Polecam wszystkim, profesjonalność w stu procentach najlepszy stomatolog w okolicy

Dr TArabuła uratował mojego zęba którego na ul.Bema mądra lekarka chciala wyrwac. Polecam gorąco dr KOŁODZIEJA bo jak nikt zna sie na leczeniu kanałowym i leczy trudne zęby

Stanowczo odradzam korzystanie z usług TARABUŁA-DENT, bowiem po blisko trzech latach "leczenia" zgryzu mojej córki i wydaniu kilku tysięcy złotych, według dwóch ortodontów, którzy zapoznali się z historią owego "leczenia" i obejrzeli rezultaty, wszystko trzeba zacząć od początku. Do sięgnięcia po konsultacje skłonił mnie fakt, że ortodontka z TARABUŁA-DENT postanowiła usunąć aparat mimo oczywistych nawet dla laika nieprawidłowości zgryzu. Jednakowoż prawdziwe zaniepokojenie wzbudził we mnie jej projekt likwidacji zbyt dużych przerw przy górnych dwójkach nie drogą dalszej korekcji zgryzu, lecz poszerzaniem zębów. Reasumując - nie wiem na jakim poziomie świadczą ...

Reasumując - nie wiem na jakim poziomie świadczą usługi inne poradnie tej placówki, ale z własnego, przykrego doświadczenia wiem, że korzystanie z poradni ortodontycznej oznacza li tylko stratę czasu i wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Każdy lekarz popełnia błąd . Ale nie od razu mówi się że jest najgorszy dla mnie to jest na prawdę dobry stomatolog . Pojechałam gdzie indziej to mi zniszczyła zęby pokierowano mnie do dr. Pawła Tarabuły żeby mi to zrobił jak zobaczył to powiedział że kto to robił jest tragedia musiałam usuwać zęba bo miałam martwego . Obsługa jest bardzo miła wszyscy są bardzo mili i zgrani jak najbardziej polecam wszystkich z klinki Tarabuładent

Świetny lekarz :) Zna się na tym co robi świetnie wykonuje swoją pracę lepszego stomatologa nie znajdziecie . Mówi na czym polega problem , co trzeba zrobić . Zależy mu bardzo na tym żeby pacjent dobrze się czuł . Polecam jak najbardziej bardzo miła jest atmosfera :)

polecam, bardzo dobry specjalista, da sie podyskutowac aby zszedl z ceny, duzo tlumaczy, ogolnie to ciezko o tak dobrego stomatologa w dzisiejszych czasach.