lekarz Paweł Uchman

Po operacji powiedzial, ze jakas rewelacyjna metoda wycial caly guz z piersi, a guz nadal jest wyczuwalny i tak samo duzy jak przedtem, co potwierdza USG przeprowadzone pozniej na onkologii. A zatem moje zaufanie spadlo do ZERA. Pojde do niego jeszcze raz, ale tylko po to, by mu to powiedziec i spojrzec prosto w twarz.

Najlepszy lekarz jakiego można sobie wyobrazić. Bardzo kompetentny, najważniejszy jest dla niego pacjent, jego zdrowie i zadowolenie. Poświęca się w 100% swojej pracy i pacjentom. Prawdziwy doktor z powołania.

100% profesjonalista - podczas poszukiwania lekarza w Poznaniu trafiłam do Pana Doktora i to jedyny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem. Dokładny, subtelny, wszystko wyjaśni, przedstawi rozwiązania. Nie ma niczego, do czego można mieć chociażby cień wątpliwości. Jeśli chodzi o lekarza idealnego - to zdecydowanie Doktor Uchman.

Pan Doktor jest bardzo sympatyczną osobą,wzbudził we mnie zaufanie,wizyta trwała 45 min. jednak jestem zadowolona, poniewża dzięki swej dokładności "wiem na czym stoję..." polecam

polecam

lekarz wzbudza zaufanie, dokładnie informuje pacjenta o chorobie i leczeniu

lekarz wzbudza zaufanie, dokładnie informuje pacjenta o chorobie i leczeniu

rewelacyjny lekarz,.bardzo rzeczowy dokładnie z detalami opisuje chorobę a w trakcie badania lub zabiegu cały czas mówi co robi i czy wszystko jest ok.delikatny , troche śmieszny z wygladu i zachowania, ale jesli jakiś wynik , nawet dobry nie daje mu spokoju, drąży temat do bólu i powtarza wszystkie badania.wykonał u mnie operacje na polnej w poznaniu, która niestety zakończyła sie koniecznościa plastyki piersi:(ale efekt końcowy rewelacyjny jesli ktoś nie wie ze miałam taką operacje nie jest w stanie tego rozpoznać, nawet widząc naga pierś która doktorek operował, ślady po cieciu prawie niewidoczne, zadnych zrostów. minęły juz prawie trzy lata od tego zdarzenia, nadal co poł roku jeżdzę na kontrole ale nic sie złego nie dzieje. naprawde goraco polecam, oby więcej było takich lekarzy, usmiechniety nigdy nie widziałam go zdenerwowanego i niezadowolonego. widac ze praca daje mu satysfakcje i cieszy sie z kazdego wyleczonego przypadku.