Pediatra Andrychów

Ogrodowa 11
34-120 Andrychów

Bardzo konkretny lekarz,mimo że ma bardzo dużo pacjentów,przyjmuje wszystkich ,nie odsyła z kwitkiem.
Bardzo dokładna,leczy z sercem.
Moja córeczka uwielbia przychodzić do swojej- Pani Doktor, ma do niej ogromne zaufanie

Bardzo dokładna,leczy z sercem.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZY BASENIE" Sp. z o.o.
al. Adama Wietrznego 3
34-120 Andrychów

Fantastyczna pani doktor. Leczyła mnie a teraz moje dzieci. Obok cudownego podejścia mega wiedza. Polecam i życzę sobie więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Rafał

Na Wzgórzach 4
34-120 Andrychów

Super kobieta. Leczę u nich moich dwóch synów i nigdy nie miałam zastrzeżeń. O co poproszę to p. Kurowska nigdy nie odmawia. Nie miałam nigdy problemu ze skierowaniem na badania dla moich dzieciaczków, bardzo życzliwa kobieta z super podejściem do dzieci:)Z czystym sercem polecam:)

Żwirki i Wigury 12/2
34-120 Andrychów

Polecam Panią Małgosię, moje dzieci ją kochają i uwielbiają ją odwiedzać. Zawsze miła, uprzejma, uczynna. Nie przepisuje antybiotyków bez powodu, zawsze rozmawia z rodzicem i wysłucha jego stanowiska. Polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Krakowska 91

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Rynek 26a

Na Wzgórzach 4
34-120 Andrychów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZY BASENIE" Sp. z o.o.
al. Adama Wietrznego 3