lekarz Ryszard Paprocki

1,5

Byłam z dzieckiem do kontorli po długim zapaleniu ucha (nasz lekarz rodzinny akurat nie przyjmował ) . Pan doktor potraktował mnie bardzo nieprzyjemnie, wyśmiewał poprzedniego lekarza, a także laryngologa drwiąc, że wywróżyli dziecku zapalenie ucha, bo przecież patrząc do ucha nic nie widać. Na moje słowa, że ja nie jestem lekarzem i idę do kogoś po pomoc i nie wchodzę mu w kompetencje, wierząc że zna się na tym co robi i stosuje takie leczenie jak zaleci doktor , stwierdził że lekarze wcale się nie znają a ja powinnam czytać mniej internetu (cokolwiek miał na myśli)z Podejście do pacjenta TRAGICZNE ! Arogancja, niebywała pewność siebie i wyśmiewanie się z innych kolegów-lekarzy KARYGODNE i to z jednej placówki gdzie sam jest kierownikiem (!) . Doktor zostawił mnie bez żadnej informacji o zdrowiu dziecka przed samymi świętami, potraktował okropnie, tylko dlatego że powiedziałam , że poprzedni lekarze stwierdzili zapalenie ucha , dali antybiotyk bez robienie CRP, a to przecież TEN PAN jest lekarzem i TO ON jest kierownikiem placówki! Nigdy więcej nie skorzystam z wizyty u tego Pana, lepiej iść prywatnie a Pan doktor powinien iść na emeryturę jeśli nie potrafi traktować ludzi poważnie i na poziomie. Stracone nerwy i czas

Ten lekarz to jakas porazka. Zero kompetencji. Brak wiedzy.Podejscie do pacjenta lekcewazace.niech zrobi miejsce młodym, ktorym sie chce leczyc.