Pediatra Ciechanów

lekarz Dorota Sznilik

Pediatra, Wizyty domowe

06-400 Ciechanów

Okropna! Na NFZ poświęciła dziecku parę minut osłuchując ją jak korytarzu od razu dając skierowanie do szpitala. Czytając inne opinie widzę, że to stała praktyka tej Pani. Nic praktycznie nie powiedziała, osłuchała chwilę córkę. Jeszcze tego samego dnia pojechałam do innej lekarki, która od razu stwierdziła, że dziecko ma gorączkę prawdopodobnie od ucha, które jest czerwone. Pani SZNILIK nawet nie zbadała jej uszu, dlaczego? Pewnie za dużo roboty jak na ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krystyna Krępska

Pediatra, Pulmonolog

NZOZ Arnica
Armii Krajowej 18A
06-400 Ciechanów

to jest lekarz? to jest lekarz pediatra?? u mojego dziecka w przedszkolu panuje krztusiec. poszłam z dzieckiem do niej po skierowanie by zrobic badania itp. Pani dr odmówiła wystawienia skierowania ponieważ "ona lepiej wie co komu ma przepisać". hmm. ciekawe. tego samego dnia poszlam prywatnie do lekarza. dziecko mialo zrobiony `komplet` badan. po czym co ?? okazalo sie ze owszem dziecko ma krztusca ! co ciekawsze.... mała była szczepiona w ...

lekarz Piotr Stryjek

06-400 Ciechanów

Doktor Stryjek jest z całą pewnością lekarzem kompetentnym, a że introwertyk, cóż, taka jego uroda. Wolę jednak lekarza takiego, który wszystko przeanalizuje w swojej głowie niż tego, który plecie rodzicom 3 po 3, a rodzice później podłączeni do mr Googla zaczynają tworzyć rozmaite historie na temat chorób swoich dzieci. Spotkałem się z tym niejednokrotnie.

lekarz Alicja Karwowska

Pediatra, Pulmonolog

06-400 Ciechanów

Polecam, kompetentna, ma podejście do dzieci, od 8 lat leczę u niej córkę na astmę

lekarz Jolanta Kozar

Szwanke 24
06-400 Ciechanów

Byłam 3 razy u tej dr - za każdym razem wychodziłam "zielona" - nic nie wytłumaczy, gada tak jakbym to ja miała się znać na wszystkim, wręcz swoją "uprzejmością" wygania z gabinetu, taka na fochu babka, a te jej kompetencje to też dla mnie wątpliwa sprawa ... Chyba leci na tym, że jakimś cudem jest ordynatorem czy tam z-pcą ordynatora OD. Polecam wybierać innego lekarza wybierać.

lekarz Mariola Rudzka-Dybała

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Ośrodek Diagnostyczno-Terapeutyczny
Niechodzka 14a
06-400 Ciechanów

Rzetelna . Przyjazna dla dzieci . Dokładna . Leczy dzieci sumiennie . Osiąga sukcesy w leczeniu . Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Wiesia

Elwira Soplińska

Przybosia 3
06-400 Ciechanów

Super lekarz.Nie przepisuje od razu antybiotyku. Wytłumaczy.Prowadzi historie choroby, przy kolejnej wizycie otwiera zeszyt i wie co i jak.Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Elżbieta Chrostowska

06-400 Ciechanów

dokładna, perfekcyjna, kompetentna,nowoczesna,miła godna polecenia .AC

lekarz Jolanta Polcyn

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Podstawowa Opieka Zdrowotna
Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

Moim zdaniem najlepszy alergolog,pediatra jaki przyjmuje w Ciechanowie. Już po dwóch wizytach widać było różnicę, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wiedzę ma ogromną i przede wszystkim wytłumaczy jak należy. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi w zależności od choroby i nie jest to jakieś 10 min!LEKARZ GODNY POLECENIA!!!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Regina Godlewska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ""MEDICAL-WEST"
Wita Stwosza 8
06-400 Ciechanów

Pełna kurtuazja i dbałość o pacjenta. Czujesz, że twoje dolegliwości są brane pod uwagę z pełnym zrozumieniem.
Opinia dodana przez: Janusz

Pediatrzy w mieście Ciechanów