Pediatra Ciechanów

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Podstawowa Opieka Zdrowotna
Narutowicza 20
06-400 Ciechanów

Moim zdaniem najlepszy alergolog,pediatra jaki przyjmuje w Ciechanowie. Już po dwóch wizytach widać było różnicę, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wiedzę ma ogromną i przede wszystkim wytłumaczy jak należy. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi w zależności od choroby i nie jest to jakieś 10 min!LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

Opinia dodana przez: Marta

Przybosia 3
06-400 Ciechanów

Super lekarz.Nie przepisuje od razu antybiotyku. Wytłumaczy.Prowadzi historie choroby, przy kolejnej wizycie otwiera zeszyt i wie co i jak.Polecam.

Opinia dodana przez: Aneta

dokładna, perfekcyjna, kompetentna,nowoczesna,miła godna polecenia .AC

dokładna, perfekcyjna, kompetentna,nowoczesna,miła godna polecenia .AC

Ośrodek Diagnostyczno-Terapeutyczny
Niechodzka 14a
06-400 Ciechanów

Pani Doktor opiekowała się moją 8 tygodniową córką w IMiD w Warszawie. Dzięki kompletnym badaniom trafnie zdiagnozowano i zaczęto leczyć córkę. Dziś jest zdrowym, wesołym i ruchliwym dzieckiem. Bardzo dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Ann

06-400 Ciechanów

Doktor Stryjek jest z całą pewnością lekarzem kompetentnym, a że introwertyk, cóż, taka jego uroda. Wolę jednak lekarza takiego, który wszystko przeanalizuje w swojej głowie niż tego, który plecie rodzicom 3 po 3, a rodzice później podłączeni do mr Googla zaczynają tworzyć rozmaite historie na temat chorób swoich dzieci. Spotkałem się z tym niejednokrotnie.

06-400 Ciechanów

Polecam, kompetentna, ma podejście do dzieci, od 8 lat leczę u niej córkę na astmę

Szwanke 24
06-400 Ciechanów

Byłam 3 razy u tej dr - za każdym razem wychodziłam "zielona" - nic nie wytłumaczy, gada tak jakbym to ja miała się znać na wszystkim, wręcz swoją "uprzejmością" wygania z gabinetu, taka na fochu babka, a te jej kompetencje to też dla mnie wątpliwa sprawa ... Chyba leci na tym, że jakimś cudem jest ordynatorem czy tam z-pcą ordynatora OD. Polecam wybierać innego lekarza wybierać.

06-400 Ciechanów

Do Pani Doktor trafiłam z niemowlakiem z silną biegunką. Pani Doktor jest bardzo kompetentna, szczegółowo zbadała dziecko, zleciła dodatkowe badania, co dało możliwość postawienia właściwej diagnozy. Jest przy tym bardzo miła i szybko łapie kontakt z małym pacjentem i rodzicem. Zaczęliśmy od wizyty domowej, bo nie chciałam by synek złapał jakiegoś dodatkowego wirusa, ale z uwagi na niebezpieczeństwo odwodnienia i tak było potrzebne leczenie szpitalne. W szpitalu Pani Doktor traktowała nas równie dobrze jak podczas wizyty prywatnej, wyczerpująco odpowiadała na moje i męża pytania, zlecała dodatkowe badania, dopytywała o zdrowie drugiego bliźniaka, starała się stworzyć warunki umożliwiające mi kontakt z obydwoma synkami. GORĄCO POLECAM tego lekarza i jestem pewna że jeśli w przyszłości będę potrzebowała pomocy pediatry w Ciechanowie to udam się do Pani Doktor

Opinia dodana przez: Ania Kn Knapik.anusia

NZOZ "Arnica"
ulica Armii Krajowej 18A
06-400 Ciechanów

to jest lekarz? to jest lekarz pediatra?? u mojego dziecka w przedszkolu panuje krztusiec. poszłam z dzieckiem do niej po skierowanie by zrobic badania itp. Pani dr odmówiła wystawienia skierowania ponieważ "ona lepiej wie co komu ma przepisać". hmm. ciekawe. tego samego dnia poszlam prywatnie do lekarza. dziecko mialo zrobiony `komplet` badan. po czym co ?? okazalo sie ze owszem dziecko ma krztusca ! co ciekawsze.... mała była szczepiona w 2011 roku również u Krepskiej. czy napewno to byla ta szczepionka ??chyba najwyzszy czas wziąc się za "nią". bo ona nie zasługuje na DR przed nazwiskiem....

lekarz Beata Górak

Rehabilitant, Pediatra

NZOZ "Arnica"
ulica Armii Krajowej 18A
06-400 Ciechanów

U Pani dr leczylam się kilka lat i wiem ze jest to dobry specjalista ponieważ wcześniej dbała o mój stan zdrowia, przepisywane rehabilitacje przynosiły rezultaty czułam ze jestem pod dobrą opieka natomiast ostatni rok, dwa chyba dopadła Panią dr monotonia jest kompletnie nie przygotowana do wizyt która zresztą trwa 5 min i Pani dr skupiona jest tylko na przepisywaniu zabiegów prywatnych nawet nie zapoznając się z obecną karta i zmianami ze stanem zdrowia z góry wie nie słuchając w ogóle pacjenta szkoda czasu i pieniędzy na chwile obecna ja dziękuję z przykrością za opiekę i tęsknię za tamtym podejściem

Opinia dodana przez: Magda

Pediatrzy w mieście Ciechanów