Pediatra Głogów

Konrada I 16
Głogów

super lekarz porostu wie co mowi i jak zadziakls w danej sytuacji.polecam

super lekarz porostu wie co mowi i jak zadziakls w danej sytuacji.polecam

Prawdziwy lekarz z powolania!!! Moja dwuletnia córeczka uwielbia chodzic na wizyty do Pani doktor, co przy tak małych dzieciach graniczy z cudem! Córka zawsze wychodzi uśmiechnięta, Fachowa pomoc, Pani doktor zawsze doradzi, odpowie na każde pytanie. Przemiła osoba! Oby więcej takich lekarzy w Głogowie!

Opinia dodana przez: aga

Polna 7
67-200 Głogów

Prawdziwy lekarz z powołania! Leczę u pana doktora córeczkę a od pewnego czasu i siebie. Lekarze z Lubina bagatelizują objawy, nie wnikają w przyczyny, leczą na oko bez badań. Do dr Płaziaka trafiliśmy z polecenia gdy córeczka łapała groźne bakterie jedna za drugą a lubiński pediatra twierdził, że "minie samo, wyrośnie". Okazało się, że córeczka ma gronkowca MRSA który osłabia jej odporność. Pan doktor zebrał cały wywiad medyczny, co córcia przeszła, jakie leki brała co jej dolega. Postawił nam córeczkę na nogi, wyleczył z paskudztwa :) Już nie musimy czekać aż córcia z czegoś "wyrośnie". Lekarz z sercem na dłoni. Gdy mój internista nie dawał rady moim dolegliwościom również się udałem do Głogowa z pozytywnym rezultatem. POLECAM zwłaszcza gdy inne "mądre" głowy nie dają rady i rozkładają ręce. Oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania.

Opinia dodana przez: Mirek

63-200 Głogów

Bardzo kompetentny lekarz, nie tylko w leczeniu infekcji ale również chorób przewleklych. Wyczerpująco odpowiada na pytania, przepisuje niedrogie i trafne leki. W razie koniecznosci zleca dodatkowe badania i konsultacje. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Sylwia

Wioślarska 17
67-200 Głogów

gorąco polecam. jako jedyna zleciła badania, zdiagnozowała moją córkę i zastosowała odpowiednie leczenie , do dziś nie mamy problemów, a to już ładnych kilka lat minęło. poleciłam innym osobom i nie słyszałam negatywnych opinii :))

Opinia dodana przez: kasia

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Budowlanych 5
67-200 Głogów

Świetny lekarz.Pomogł mi wyleczyc angine z ktorą walczylem 4 miesiace.Gorąco polecam !!!

MCZ

67-200 Głogów

Moja opinia to najlepszy. Argumenty - Dwa lata temu moje dziecko było całkowicie wyjałowiona przez leczenie doświadczonej pani pediatry różnego rodzaju antybiotykami.( 8 w ciągu roku) Chorowało rzec by można na kichnięcie muchy.A wyjście z jednej choroby porzynosiło po tygodniu kolejny problem. Od momentu przejęcia opieki nad moim dzieckiem przez młodego dr. Król od półtora roku córce nie podałam ani jednej dawki antybiotyku. Metoda leczenia którą zastosował doprowadziła moje 5 letnie dziecko do etapu w której sam jej organizm ma siłę do walki z chorobą i nie wytacza się przeciwko niemu armii antybiotyków. Rzeczowy, nie papla zbytecznie i przede wszystkim nie wprowadza rodziców w stany depresyjne poprzez pochopne, bezpodstawne diagnozy dot. stanu zdrowia maleństw. Przez możliwość kontaktu z takim pediatrą jako matka wyleczyłam się również z hipochondrycznego podejśćia do stanu zdrowia mojaj córki i wyszukiwania problemu. Przestałam latać z katarkiem i kaszelkiem do przychodni i przeziębiania na które większość tzw. " pediatrów" przepisuje antybiotyki ja zgodnie z zaleceniami dr. Króla leczę skutecznie w domu. Wielkie podziękowania.

PULS Sp z o.o.Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska
ulica Moniuszki 9
67-200 Głogów

to że lekarz jest miły to jedno. jako dziecko czyli około 10 lat temu strasznie chorowałam dla dr Nowakowskiej wszystko było anginą, głogowskim gardełkiem. jeździłam nawet do sanatoriów, brałam dawki leków dla 100kg czlowieka przy wadze 40kg!!! po latach okazało się że mam rozwaloną tarczyce wylądowałam na oddziale w klinice z takimi wynikami i jeszcze przez lata bede ja doprowadzac do porządku jeśli dobrze pójdzie. a wszystko zaczeło się wtedy już około 8 lat temu. dziękuję

ulica Kadłubka 10
67-200 Głogów

Pani Magdalena Pospieszyńska-Gajska kilka lat temu pożyczyła od swojego przyjaciela kwotę 1.500,oo PLN, lecz mimo obietnic, że zwróci jej w ciągu tygodnia nie wywiązała się z zawartej umowy. Te pieniądze w obecnym czasie są dla pożyczkodawcy bardzo dużą sumą i pozwoliłyby jemu na przeżycie nawet przez kilka miesięcy, lecz pani Magdalena Pospieszyńska-Gajska nie raczy ich zwrócić. Nasza kancelariaprawnakoszalin@onet.pl wysłała tej pani wezwanie do spłaty, lecz bez odzewu, podobnie też nie odpowiada na połączenia telefoniczne. Opinie w tym zakresie pozostawiamy czytającym i korzystającym z jej usług. Nadmieniamy, że dysponujemy twardymi dowodami na poparcie naszych twierdzeń tj. korespondencją e-mail oraz potwierdzeniem dokonania przelewu pożyczki na konto bankowe tej pani.

Opinia dodana przez: Jarosław

dr Jan Zawieja

Pediatra, Neonatolog

67-200 Głogów

Lekarz, który "wie wszystko najlepiej", nie słucha rodziców i w związku z tym nie potrafi ocenić z czym jest problem. Błędnie interpretuje wyniki badań, bo na podstawie tych samych badań inny lekarz stwierdza co innego (co jest potwierdzone). Kończy się tym, że próbuje eliminować skutki, a w ogóle nie likwiduje przyczyny choroby.

Pediatrzy w mieście Głogów