lekarz Bożena Czekańska-Smykalla

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Świetna Pani Doktor.Zawsze uśmiechnięta, na luzie podchodzi do pacjenta ,do dzieci. Jeżdżę ok.20 lat,najpierw z synem,postawila go na nogi,gdzie inni lekarze rozkładali ręce, kończyło się szpitalem.Odkąd trafiliśmy do Pani Doktor ,syn nie był w szpitalu ani razu.Już w samochodzie po podaniu leku syn zaczynał zdrowieć.Jeździmy z innego miasta.Potem po kilku latach zaczęłam jeździć z córką. Do dnia dzisiejszego w razie potrzeby nawet ze sobą, z problemami różnego rodzaju kiedy się pojawimy zawsze jesteśmy miło i fachowo przyjęci. Wychodzimy z gabinetu uśmiechnięci. Polecam z całego ❤

Polecam z całego ❤

Jestem zadowolona z usług pani doktor podejście do dzieci ma idealne chodzę do niej z synem i szybko i bezproblemowo dopasuje leczenie i dziecko dochodzi do siebie :) godna polecenia

gorąco polecam. jako jedyna zleciła badania, zdiagnozowała moją córkę i zastosowała odpowiednie leczenie , do dziś nie mamy problemów, a to już ładnych kilka lat minęło. poleciłam innym osobom i nie słyszałam negatywnych opinii :))

Jedyny lekarz w Głogowie, który potrafi się zająć kompleksowo dzieckiem, który bezbłędnie rozpoznaje i leczy choroby (jeszcze nigdy się nie pomyliła, a leczę u niej 3 dzieci). Nie nadużywa antybiotyków, choć jeśli trzeba to umiejętnie je przepisuje. łączy doświadczenie zawodowe z ciągłym szkoleniem i podnoszeniem kwalifikacji. Polecam.

Byłem u pani doktor 2 razy z synkiem (1,5 miesiąca). Miał problemy z przyjmowaniem pokarmu strasznie płakał podczas karmienia . Jeździliśmy po różnych lekarzach tylko ta pani nam pomogła.

Ta Pani ma dolarki w oczach. Była bardzo nie miła w stosunku do dziecka. Eh szkoda gadać.

świetna specjalistka zawsze do niej jeżdżę,zawsze mi pomaga.

świetna specjalistka zawsze do niej jeżdżę,zawsze mi pomaga.

Znakomita lekarka. Na wizyty dojeżdżam z innego województwa. Pani doktor zaczęła mnie leczyć, kiedy miałam 8 lat; obecnie mam 18 i innego lekarza bym nie chciała:) przez te 10 lat zawsze była mi w stanie pomóc. Wszystko dokładnie tłumaczy i z reguły już na drugi dzień czuję się znacznie lepiej.

byłam z synem i podejrzeniem zapalenia gardła, spodziewałam się leczenia, dostałam antybiotyk. Zapytałam czy nie ma innej alternatywy, powiedziała że już za późno. Lekarz z przychodni przepisał leki i obyło się bez antybiotyku. Antybiotyk i to drogi - czyli najniższa linia oporu

zła diagnoza usg bioderek u dziecka, do tego pani ta jest arogancka, na usg bioderek za 50 zl nie chciała wytłumaczyć co się dzieje z dzieckiem