lekarz Bożena Czekańska-Smykalla

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Bardzo nieprzyjemna pani doktor.Nie ma zupelnie kontaktu z pacjentem.Traktuje radzicow jak i dzieci - szablonowo. Bylam u niej kilka lat temu z corka i obiecalam sobie -nigdy wiecej.

Bylam u niej kilka lat temu z corka i obiecalam sobie -nigdy wiecej.

Świetny lekarz zawsze mi pomaga. Nie podaje antybiotyków gdy nie ma potrzeby, leczenie jest tanie i z reguły następnego dnia z dzieckiem jest o wiele lepiej.

serdecznie polecam tego lekarza.. z dzieckiem pojechaliśmy z problemami skórnymi.. dwoje pediatrów sobie z tym tematem nie poradziło dopiero pani doktor.. jest bardzo dobrym specjalistą.. oprócz tego że poradziła na problem z którym się zjawiliśmy to jeszcze wykonała szereg innych badań ogólnego stanu zdrowia dziecka i dała jasne wytyczne.. pierwsza wizyta 150 pln.. kolejna 80.. polecam!

ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECKA I DIAGNOZA ZAWSZE TRAFIONA .POLECAM.JEŻDŻĘ JUŻ Z DRUGIM DZIECKIEM . MALUSZEK BARDZO LUBI WIZYTY U PANI DOKTOR .

Świetna lekarka nie wciska antybiotyków, świetnie diagnozuje rodzaj zapalenia wirusowe czy bakteryjne i dobiera leki tak że moje dzieci zdrowe są zawsze tego samego wieczoru.Polecam gorąco nie znam lepszego lekarza.

zdecydowanie nie polecam, nic nie pomogła tylko zaszkodziła, może na prywatnej wizycie jest inaczej???

Spotkanie z tą panią to koszmar. Niesympatyczna i wyniosła

Spotkanie z tą panią to koszmar. Niesympatyczna i wyniosła

Zapisała leki mojej córce która jeszcze bardziej się rozchorowała na drugi dzień, po konsultacji Pani doktor stwierdziła że mam poczekać trzy dni aż leki zaczną działać i czekałam 2 dni skończyło się zapaleniem płuc!!!

Rewelacja! Jestem bardzo zadowolona! Wizyta przebiegła sprawnie, lekarz zaczął od podstawowych badań np uczulenia na antybiotyki, wymazy z gardła. Naprawdę polecam rodzicom i im pociechom.

Wspaniały lekarz, wybiega poza swoją specjalizację. Widać, że nie jest lekarzem z przypadku. Oby takich było jak najwięcej.