Filtruj terminy

Pediatra Głubczyce

lekarz Krystyna Kosowska

Intermed

48-100 Głubczyce

Jeśli chodziło by o mnie zbagatelizowała bym sprawę, pani doktor ostatnimi czasy przyrosła chyba w piórka, męczyła moje 5 letnie dziecko spirometrią 3 raz z kolei , czego wykonac nie potrafiło i odesłała mnie z kwitkiem prosiła , żeby sie zgłosic jak juz sie dziecko nauczy inaczej nie stwierdzi nic sensownego. Poza tym dziecko było badane po infekcji jeszcze kaszlało tym bardziej zadzwoniłam prosic o przełożenie wizyty to prosiła przyjechac ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Roman Zalewski

USG, Pediatra

Głubczyce

Bardzo dobry lekarz, miły, sympatyczny, konkretny, ma świetne podejście do dzieci. Wyroznia sie na tle swoich kolegów do fachu. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Janusz Berezka

Mickiewicza 1a
48-100 Głubczyce

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Odpowiednie podejście do 3-latki. Złego słowa powiedzieć nie można. Lekarz konkretny, chętnie odpowiadający na pytania rodzica. Jak dla mnie najlepszy pediatra w Głubczycach
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Tomasz Żorniak

Kwiatowa 6
48-100 Głubczyce

Moim zdaniem dobry lekarz, w moim przypadku zaangażowany i kompetentny taki jaki powinien być pediatra

lekarz Zbigniew Kiżys

Familia

Głubczyce

Lekarz rodzinny godny polecenia. Jako jego pacjent spełniał wszystkie swoje obowiązki w sposób adekwatny do swojego zawodu. Przy tym bardzo uprzejmy, szybko nawiązujący kontakt ze swoimi pacjentami.

lekarz Robert Pytel

Lekarz rodzinny, Pediatra

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Marii Skłodowskiej-Curie 26
48-100 Głubczyce

Ten dr dziecku z goraczka 39stopni każe podawać uwaga ... wodę z cytryną (nie tylko mojemu dziecku)
U mnie kiedy byłam na wizycie (gdzie ledwo mowilam) stwierdzili zwykłe przeziebienie i lekkie zaczerwienienie gardła i powiedział ,,ze mówi pani normalnie" zalecił preventic i mg.
Nie majac innego wyjścia pojechałam na wizytę prywatną do laryngolog, gdzie od raz stwierdziła ostre zapalenie gardła, a po spojrzeniu lusterkiem głębiej ostre zapalenie krtani i ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Grigowicz