Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Pediatra Głubczyce

Bardzo dobry lekarz, miły, sympatyczny, konkretny, ma świetne podejście do dzieci. Wyroznia sie na tle swoich kolegów do fachu. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Tomasz Żorniak

Kwiatowa 6
48-100 Głubczyce

Moim zdaniem dobry lekarz, w moim przypadku zaangażowany i kompetentny taki jaki powinien być pediatra

lekarz Janusz Berezka

Mickiewicza 1a
48-100 Głubczyce

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Odpowiednie podejście do 3-latki. Złego słowa powiedzieć nie można. Lekarz konkretny, chętnie odpowiadający na pytania rodzica. Jak dla mnie najlepszy pediatra w Głubczycach
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Zbigniew Kiżys

Familia
Głubczyce

Lekarz rodzinny godny polecenia. Jako jego pacjent spełniał wszystkie swoje obowiązki w sposób adekwatny do swojego zawodu. Przy tym bardzo uprzejmy, szybko nawiązujący kontakt ze swoimi pacjentami.

lekarz Krystyna Kosowska

Intermed
48-100 Głubczyce

Czytając niektóre komentarze nie mogę się nie zgodzić, że pani doktor sprawia wrażenie wyniosłej i zimnej. Mimo to zawsze odpowiada na zadane pytania rzeczowo, a nie tak jak inni - na odczepkę. Jest moim piątym alergologiem i jako pierwsza podeszła do mnie na poważnie przez co leczę się u niej już 8 lat. Po raz pierwszy miałam zrobione szczegółowe badania i odpowiednio dobrane leki. Nie wyobrażam sobie teraz zmienić lekarza, ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Robert Pytel

Lekarz rodzinny, Pediatra

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Marii Skłodowskiej-Curie 26
48-100 Głubczyce

Ta osoba nie powinna być lekarzem, nie potrafi postawić diagnozy, jest niedouczony. Jedyne miejsce pracy dla niego to cieć na budowie.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Elżbieta Grigowicz