Pediatra Jasło

lekarz Lucyna Barańska

Chopina 3 lok. 1
38-200 Jasło

NIE polecam. Mojemu 20-sto miesiecznemu synowi zapisala doustnie antybiotyk, bo podejrzewala gronkowcowe zapalenie skory. Jako, ze jestem bardzo przeciwna podawaniu antybiotykow, poszlam na wizyte do dr Blazkowskiego. Okazalo sie, ze wystarczyla zwykla masc,a diagnoza Baranskiej byla calkowicie bledna. Omijajcie ta pania, szkoda czasu i zdrowia na niedouczona lekarke.

dr n. med. Ewa Półchłopek

Alergolog, Lekarz rodzinny

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Beznadziejna mimo, ze byłam prywatnie głownie namawiała mnie abym sie do niej przepisala jako pacjent publiczny w placówce zdrowia. Mimo doktoratu, nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy. Myli się przy wypisywaniu recept, które następnie nie są wydawane w aptekach ! Podczas jednej z moich wizyt w przeciągu nie całych 10min do gabinetu zgłosiły się 4 osoby z niezgodnościami w recepcie. Leczenie tej Pani to proces długotrwały, a nie szybkie poradzenie sobie ...

lekarz Robert Snoch

Roweckiego-Grota 32
Jasło

cudowny człowiek, wysokiej klasy alergolog i pediatra. Odczulam się-powiedział, że tylko immunoterapia mi pomoże. Nie biorę leków, jestem bardzo wdzięczna doktorowi. Pulmonolog sterydami mnie raczyła 15lat.Teraz jestem bez leków. Dziękuję Doktorze ,POLECAM WSZYSTKIM, którzy szukają fachowca wysokiej klasy!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksander Nędza

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Najlepszy możliwy lekarz chodzę z dziećmi już ponad 7 lat. Nigdy nie zdarzyło się żeby źle nas zdiagnozowal. Dzieci go lubią. Dużo czasu poświęca pacjentowi, chce wszystko dokładnie wytłumaczyć. Antybiotyki zapisuje naprawdę w ostateczności.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Wanda Bosak

Przychodnia Specjalistyczna
Mickiewicza 5
38-200 Jasło

dobra lekarka :) bardzo lubię do niej chodzić, miła uprzejma i wgl :)

lekarz Romana Winogrodzka

MEDYK

38-200 Jasło

super podejscie do dziecka bardzo ja chwale i polecam pamieta swoich pacjentow poswieca im maksimum uwagi zawsze ma czas moje dziecko bardzo ja lubi i chetnie daje sie badac a nie to co u innych lekarzy

lekarz Mirosław Karp

Kardiolog, Pediatra

Jasło

bardzo dobry lekarz uwazam że jest grzeczny podchodzi do problemu pacjenta odpowiedzialnie i udziela pacjentowi niezbędnych informacji odnośnie jego niedomagań

lekarz Barbara Urbanik

Dworcowa 14
38-200 Jasło

Pani doktor jest bardzo dokładna przy badaniu pacjenta, spokojnie i dokładnie tłumaczy przebieg choroby i postępowanie w czasie leczenia. Co ważne w przypadku niemowlaków, nie spieszy się z podaniem antybiotyku, co w przychodniach jest nagminne.

lekarz Anna Czyżowicz-Antonik

Pediatra, Lekarz rodzinny

Czackiego 15
38-200 Jasło

Pani doktor może i jest kompetentna, ale traktuje pacjentów/ rodziców pacjentów bardzo protekcjonalnie.
Dodatkowo na jakąkolwiek uwagę na temat funkcjonowania gabinetu i braku terminowości odpowiedź jest taka, że "jak się nie podoba to zawsze można iść prywatnie". Pani doktor chyba zapomina, że jej wynagrodzenie - przynajmniej w placówkach publicznych - opłacane jest ze składek pacjentów (a raczej rodziców pacjentów).

lekarz Elżbieta Dańko-Bieńkowska

Szpital Specjalistyczny w Jaśle
ulica Lwowska 22
38-200 Jasło

Wspaniały lekarz! Polecam. Miałam dziecko na oddziale przez kilka dni. Ja i moja córka jesteśmy zachwycone profesjonalizmem pani doktor.

Pediatrzy w mieście Jasło