Lekarze Pediatra Mikołów

lekarz Artur Czarnecki

27 Stycznia 15
43-190 Mikołów

Wspaniały lekarz! Spokojny, pogodny, tłumaczy i wyjaśnia, zna się na tym co robi, widać, że żyje pracą i pacjentami, trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Nie wahałbym się ani chwili polecić tego profesjonalistę każdemu! Na "co dzień" chodzimy z małym do "zwykłego" pediatry, ale jak tylko cokolwiek się dzieje niepokojącego to idziemy do dr Czarneckiego. Nigdy się nie zawiedliśmy.

dr Małgorzata Ciałowicz-Szafarczyk

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej "MARIA-MED"
Rybnicka 28
43-190 Mikołów

W końcu właściwy lekarz w naszej przychodni. Młoda doświadczona z nowoczesnym podejściem do pacjenta. Korzystałam z wizyty publicznej jak i prywatnej. Polecam w 100 %. Jedyny minus jest taki że w poradni są dwie Panie Doktor i niestety ale jedna krzywo patrzy na drugą a my mamy mamy problem bo jak moje dziecko choruje to nie czekam na moją lekarkę tylko jak najszybciej chce się dostać do lekarza

dr n. med. Roman Wazowski

Pediatra, Wizyty domowe

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
reta śmiłowicka 11a
43-190 Mikołów

Bardzo dobry lekarz, zawsze trafiona diagnoza, ma fantastyczne podejście do dzieci. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy i potrafi uspokoić nawet najbardziej zdenerwowanego rodzica :) polecam pana Romana z całego serca!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Małgorzata Leszczyńska

Konopnickiej 72
43-190 Mikołów

Cudowny lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Dzięki Pani doktor moja córka przestała bać się wizyt u lekarza. Bardzo trafna diagnoza, dzięki odpowiedniemu leczeniu córka szybko wróciła do zdrowia. Serdecznie polecam

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Chrząszcz

Alergolog dziecięcy, Diabetolog

PRYWATNY GABINET MEDYCZNY
81-109 Mikołów

Bardzo miły, sympatyczny, młody lekarz. Moja córeczka mimo powarznej choroby jaką jest cukrzyca typu 1 odwiedza pana doktora z uśmiechem.

lekarz Leonarda Jacak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22
43-190 Mikołów

Kiedy moja córka mając 2-3 latka była pacjentką p. dr Jacak - na szczęście bardzo mało chorowała. Jednak regularnie robiłyśmy badania ze względu - jak p. Jacak twierdziła - pomimo olbrzymiego apetytu córki - niedożywienie. Nie zwracała jednak uwagi na uwarunkowania genetyczne. Ponieważ zaczęłam też zauważać, ze córka zaczyna coraz bardziej odstawać od swojego wieku (nie mówiła - jedynie pojedyncze wyrazy, bardzo rzadko sygnalizowała swoje potrzeby fizjologiczne), wystąpił u niej ...

lekarz Maria Sobota

kard. Wyszyńskiego 9
43-190 Mikołów

Pani doktor podczas teleporady była bardzo niemiła i nie chciała mi pomóc. Gdy powiedziałem że mam 39 stopni gorączki, powiedziała "i co?". Rozłączyła się nawet nie żegnając. Nie polecam!

lekarz Małgorzata Lipińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mikołowskie Centrum Usług Medycznych "MED-MIKOŁÓW" Sp z o.o.
ulica Okrzei 31
43-190 Mikołów

Pragnę odwrócić tą złą passę którą tu sobie poczytałam. Fakt, że do Pani Doktor trzeba się przyzwyczaić bo pierwsze wrażenie jest faktycznie takie jak opisujecie. ALE! Pani ta ma po prostu taką fizjonomię - nazwałabym flegmatyczną i początek może być trudny. Poza tym uważam po prawie dwóch latach obcowania - że to dobry lekarz, który ma głowę na karku i nic jej zarzucić nie mogę. Leczy dobrze!!! a to dla ...

lekarz Małgorzata Kaczmarczyk

Centrum Zdrowia w Mikołowie
ul. Ludwika Waryńskiego 2
43-190 Mikołów

Wizyta przebiegła sprawnie. Mój synek został dokładnie przebadany przez Panią Dr. Natomiast ja zostałam poinformowana jak najlepiej mu pomóc i jak stosować leki. W końcu doczekałam się ludzkiego podejścia jako mama małego Pacjenta. Mam nadzieję, że pojawi się więcej tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Teresa Sworzeń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FamiliaMed"
Osiedle XXX-Lecia 8

lekarz Katarzyna Samira-Gajny

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"

lekarz Piotr Łapa

lekarz Katarzyna Górska