lekarz Małgorzata Kaczmarczyk

2,4

Wizyta przebiegła sprawnie. Mój synek został dokładnie przebadany przez Panią Dr. Natomiast ja zostałam poinformowana jak najlepiej mu pomóc i jak stosować leki. W końcu doczekałam się ludzkiego podejścia jako mama małego Pacjenta. Mam nadzieję, że pojawi się więcej tak dobrych lekarzy.

Najgorzej lekarz jakiego spotkałam w życiu. Arogancka, opryskliwa, wredna, bez kultury zwraca się do dziecka i rodzica. Po wyjściu z gabinetu syn ze łzami w oczach prosił zeby więcej nie iść do tej "pani doktor ". I jescze ktorys raz źle postawiona diagnoza. Nieodpowiedni człowiek na tym stanowisku.

Mega niesympatyczna kobieta!Radzę unikać, niemiła , opryskliwa w stosunku do rodziców i do dzieci. Zero empatii i podejscia . Takie osoby nie powinny być lekarzami .

Pani doktor nie powinna mieć do czynienia z dziećmi! Jest opryskliwa, arogancka, nie daje rodzicowi dokończyć zdania, wyprasza z gabinetu twierdząc że drugi rodzic jej przeszkadza, przeszkadzało jej nawet to, że dziecko przytulali się do pieluszki... Mieliśmy nieprzyjemność z tą Panią aż 3 razy i już nigdy więcej nie pójdziemy do niej na wizytę, nawet jak będę musiała pójść prywatnie. Bardzo nie polecam i odradzam całym sercem !

Bardzo nie polecam i odradzam całym sercem !

Pediatra do polecenia. Zna się na swojej pracy, jest rzetelna i chce pomóc o każdej porze dnia i nocy.

Pani Doktor podczas wizyty podeszła do mojej córki z troską i widać było, że chce jej jak najlepiej pomóc. Moje dziecko jeszcze nigdy nie było tak spokojne w gabinecie, a to na skutek miłego sposobu bycia Pani Doktor. Szybko udało się ustalić diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie. Bardzo polecam

Bardzo polecam

Witam. Pani doktor hmmm nie wiem czy można ją tak nazywać bo naprawdę to nie jest w ogóle osobą która powinna leczyć. Bardzo opryskiwa nie potrafi leczyć zero podejścia dla pacjenta.( Szybciej rozbierać te dziecko bo nie ma czasu ) takie teksty od osoby która nazywa się Lekarzem. NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM .

Witam.

Ta Pni ,to jedna wielka tragedia.Nie polecam jej nikomu .Brak podejścia do dziecka ,rodzica , lekarzem to ona jest chyba tylko z tytułu bo w praktyce lekarzem nie jest ,a opryskliwą ,zarozumiałą kobieta .Przyjmuje pacjentów z wielka laską i nie raczy powiedzieć co dolega dziecku ,wypisuje recepty i żegna .Porażka!

Długo zwlekałam, żeby napisać opinię na temat pediatry Malgorzaty Kaczmarczyk. Jednak dla dobra dzieci i rodziców odradzam wizytę. Szkoda czasu. Brak profesjonalizmu, empatii i dobrego wychowania. Buta i arogancja. To nasza pierwsza, przypadkowa wizyta z dzieckiem i już wiemy, że ostatnia. Nie polecam

Po wizycie u Pani Doktor mogę z czystym sercem polecić ją każdemu rodzicowi, który chce jak najlepiej zadbać o swoje dziecko. Już od progu gabinetu czuć ciepło bijące od Pani Doktor. Krótko mówiąc- świetny lekarz.