lekarz Małgorzata Kaczmarczyk

2,4

Nie polecam tej pani. Totalny brak empatii i kultury osobistej. Zawód lekarza w mojej opinii zobowiązuje do pewnych norm moralnych...ta pani chyba się minęła z powołaniem...

STANOWCZO NIE POLECAM tej Pani. Osoba z takim podejściem do pracy, do pacjenta a przede wszystkim do dziecka nie powinna pracować jako lekarz pediatra. Pani opryskliwa, nerwowa, nie dającą dojść człowiekowi do głosu. Połowę wizyty spędziłam z dzieckiem na korytarzu, Pani siedziała w gabinecie miała otwarte drzwi a my musieliśmy siedzieć na korytarzu i z takiej odległości odpowiadać jej na pytania w celu zdiagnozowania dziecka. W końcu gdy łaskawie mogliśmy wejść do gabinetu(osłuchała) ale nie chciała nawet spojrzeć dziecku do gardła (dziecko ze strasznym kaszlem i bólem gardła). Ponadto traktowała ...

STANOWCZO NIE POLECAM tej Pani.
Pani opryskliwa, nerwowa, nie dającą dojść człowiekowi do głosu.
Ponadto traktowała Nas jak intruzów bo jak stwierdziła jest pandemia.
Resztę wizyty znów spędziliśmy na korytarzu i tam też przyniosła Nam receptę i tłumaczyła jak dawkować leki.
Jeszcze raz NIE POLECAM TEJ PANI.

Nie dałabym ani 1 gwiazdki ale niestety nie można.

To pomyłka nie lekarz Nie leczy tylko odsyła do innych zrzucając odpowiedzialność diagnozy Zero kompetencji, pytanie pani doktor do pielęgniarki:to jak to w szpitalu leczycie? Bo sama już nie wiem co myśleć. Złośliwa opryskliwa nie polecam kontaktu Z wielką łaska wykonuje swoje obowiązki za które bierze co miesiąc wypłatę.

To pomyłka nie lekarz
Nie leczy tylko odsyła do innych zrzucając odpowiedzialność diagnozy
Złośliwa opryskliwa nie polecam kontaktu
Z wielką łaska wykonuje swoje obowiązki za które bierze co miesiąc wypłatę.

Nigdy więcej pani doktor nie będzie oglądać moich dzieci. Dziwię się, że kolejne przychodnie ją zatrudniają pomimo tak złych opinii.

Okropna kobieta. Zero kompetencji. Pierwszy raz trafiłam z dzieckiem na izbe w Mikołowie. Grzecznie zapytałam czy lekarz już przyjmuję bo nie było widać, żeby kolejka się cokolwiek ruszała (min 20os przede mna ) okazało się, że siedzi obok i naskoczyla na mnie. Cyt jej słowa ma już dosc i jak jeszcze raz się ja zapyta czy przyjmuje zamknie gabinet. Przed naszą wejściem wyszła z gabinetu i zrobiła sobie przerwę. Nie daje dojść do słowa jest opryskliwa. Nie polecam!!

Pani doktor przyjmuje obecnie Na Rondzie. Po raz pierwszy od paru miesięcy,pediatra wysłuchał co się dzieje dzieckiem ,zlecił badania itd.Jestem bardzo zadowolona

Widzicie Państwo co osoba to opinia. Ja wystawiam Pani doktor 5 gwiazdek, bo nie mogę powiedzieć złego słowa o niej. Dokładnie badała moją córkę, nawiązała z nią dobry kontakt, wszystko nam dokładnie wytłumaczyła. Będzie nam Jej brakowało w Żorach, bo niestety już u nas nie przyjmuje, a szkoda ;-(

Popieram opinie powyżej. Tej kobiety nie można nazwać pediatrć, nie ma w ogóle podejścia do dzieci jak i do rodzica, opryskliwa nie wytłumaczy choroby, chyba myśli że każdy rodzic studiuje medycyne. Okrzyczała moje dziecko przy badaniu gardla ,, Jak wystawiasz tą łopate nic nie widze przez to . Co się tego patyka boisz?''. Syn miał 40 stopni gorączki. Absolutnie nie polecam.

Nie nadaje sie na pediatrę. Za grosz cierpliwości, opryskliwa. Przyszlismy z atakiem kaszlu, skrajnie zdesperowani a ona krzyczala na 4latke ze ma przestac kaszlec bo nie potrafi jej osluchac. A potem znowu ze ma powstrzymać kaszel i sie nie wiercic bo nie moze sie skupic w pisaniu recepty....Masakra