Filtruj terminy

lekarz Katarzyna Bargielska

witamed
skłodowskiej
41-947 Piekary Śląskie

Pani dr Bargielska jest bardzo dobrym specjalistą. moje dziecko jest zawsze chętne do wizyty, bo Pani dr jest miła i opiekuńcza z cierpliwością i grzecznością podchodzi do badania maluchów. Nie zdarzyło mi się żeby postawiona przez nią diagnoza była nietrafna, fakt jest tylko taki ze w zaawansowanej chorobie zawsze stawia na antybiotyki, ale niestety tez uważam, że wtedy są potrzebne by dziecko w miarę szybko wyleczyć. jedyny minus jest taki ...
Opinia dodana przez: Basia

Joanna Wiechowska

Tynior&Tynior
Jana Pawła II
Piekary Śląskie

Pani doktor zawsze pomoże naszej Natalii nasza malutka uwielbia do niej chodzić bardzo profesjonalny lekarz pani doktor podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Mama Natalii

dr n. med. Jolanta Pietrzak

Alergolog, Pediatra

Pod Lipami 22
41-940 Piekary Śląskie

Czy jest jakaś możliwość dostania się na wizytę do Pani dr? Mam malutkie dziecko, które nie może wyjść z infekcji ( przerodziła się w napady duszności, napady astmatyczne ). Dzwoniłam parę razy do Pani dr ale jest takie oblężenie terminów wizyt, że Pani dr nawet nie proponowała żeby dzwonić za parę miesięcy ( wcześniej jak Mała jeszcze nie chorowała też próbowałam się umówić i wchodziły w grę terminy wrześniowe 2011, ...

Dariusz Iskanin

medis+
ks.kpt.G.Waculika2 ul.Tarnogórska46a
Piekary Śląskie

Bardzo uprzejmy, kompleksowy i godny zaufania lekarz.

lekarz Wiesława Waler-Wygas

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Rodzina"
ulica Roździeńskiego 34/11
Piekary Śląskie

Uciekać gdzie pieprz rośnie.niekompetentna arogancka bezczelna niedouczona kobieta.ma bardzo wysokiemniemanie o sobie i swoich kompetencjach-certyfikaty kursów -który każdy może mieć są dla niej jak biblia:chwali się nimi każdemu.wysyła wszystkich do miliona specjalistów bo sama nie jest pewna co dziecku dolega.obwieszona tanim kruszywem w kotylionach dzieci się jej boją.jak pediatra może mieć tyle biżuterii? Lepiej unikać! Stosuje stare leki i metody a wizyta trwa wieki.jeszcze na koniec powie ci jakim jesteś ...
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Katarzyna Mielnik

Pediatra

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Witam p.Katarzyna Mielnik lekarz Specjalista Pediatra to bardzo dobra p.doktor dla dzieci widać że pracuje w tym zawodzie z Powołania zamiłowania bardzo dobre ma podejście do dzieci zarówno jak i do tych maluszków tak i do tych dużych.Więc polecam ją.
Opinia dodana przez: Sabina Polok

lekarz Joanna Wojcieszczyk-Bacia

Piekary Śląskie

Najcudowniejsza na świecie pediatra. SUPER podejście do małych dzieci. Moja córka z uśmiechem przychodzi na wizyty i z nich wychodzi. Zawsze ma czas dla dzieci i zawsze trafiona diagnoza i leki.

lekarz Grażyna Szewczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nankera 176 lok. 6
41-949 Piekary Śląskie

Wspaniały lekarz. Złota kobieta. Dobry człowiek. Swym podejściem życzliwością i cierpliwością zdobywa serca wielu pacjentów a dzieciaki ją uwielbiają. Polecam szczerze, ja już chyba z 20 lat do niej chodzę teraz moje dzieci. POLECAM!!! POLECAM!!! POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Nadiamk

Joanna Klama

Okulista, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Klama

Piekary Śląskie

Pani Doktor, jest bardzo uprzejma, tłumaczy każdy przepisany lek, poświęca czas na rozmowę o chorobie i wysłuchuje cierpliwie. Przyjmuje bez problemu w każdy dzień i o każdej porze (a nawet przyjeżdża), bez wygórowanych cen. Tylko martwi mnie to, że zaczęła na wszystkie dolegliwości naszego dziecka dawać antybiotyki... Jak jeden nie pomoże daje drugi, a potem trzeci.. ciężko o perfekcyjnego lekarza.

lekarz Alina Mazur

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie

Lekarz, który zdrowemu dziecku, z powodu urojonych objawów „profilaktycznie” podaje antybiotyk. Dzieje się to w piątej godz życia przerywając laktację skóra do skóry.
Antybiotyk podaje bez zgody rodziców, mimo braku wyniku crp i dobrych wyników krwi.
Pani lekarz z koszmarów.
Relikt, który pracę w szpitalu ma tylko dlatego, że brakuje personelu a w tym właśnie szpitalu zjawia się raz na miesiąc dorobić do pensji.
Dramat.

Pediatrzy w Piekarach śląskich